Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest hrdla, hnis z oci, nadcha...

Príspevok v téme: Bolest hrdla, hnis z oci, nadcha...
allstar

Zdravim, uz takmer stvrty den mam neuveritelne(!!!) bolesti hrdla, 3 noci pomaly nespim(pri kazdom hltnuti, akoby som hltal polmetrovu ziletku), tak isto nadchu, najnovsie vcera som zaznamenal aj hnis vychadzajuci z oci, ktory pretrvava do teraz, mam cele oci cervene, citlive.Bol som dva krat na pohotovosti prvy krat mi predpisali bioparox, co je lokalne antibiotikum, mne nezabralo nijak, teraz antibiotikum Amoksiklav, proti bolesti novalgin.Nepomahaju ziadne volnopredajne lieky(Jox, tantum verde, strepsils, ibuprofen...)...nepomohli ani len o jedno percento, absolutne.Trpim uz stvrty den, je vikend takze sa nemozem ani dostat k doktorovi fakt neviem co robit, potrebujem sa uz konecne poriadne vyspat...prosim poradte.

mjanik

ak máš blízko akupunktúru,daj si preliečiť pľúca (schladiť)+schladiť pečeň a posilniť obličky.Možno ti bude stačiť jedna návšteva

janka666

RNG--áno, ale on potrebuje pomôcť hned, nie kým si to objedná cez internet..

Ak ti predpíšu penicilín, tak daj pozor, lebo práve na penicilín je veľa ľudí alergických, tak aby si si zase nepoškodil...šú všelijaké širokospektrálne antibiotiká, takže asi tie by ti mali predpísať..sú na všetko..na zápal oči, nosných dutín, zápal tonzíl, priedušiek a pod...

ak je stav zlý a lieky nezaberajú, neviem či máš teplotu, tak zase na pohotovosť a pýtať si iné lieky ak nič nepomôže, tak v pondelok za svojím lekárom a pýtať sa na krčné na výter, či nemáš streptokoka..na zlatého vraj nič nezaberá...a nech ti vezmú aj krv preventívne...pýtaj si vyšetrenia, lekári niekedy sú leniví a odbavia človeka s liekmi, netreba sa dať...

RNG

Ja osobne nepouzivam atb. uz vyse 17 rokov, rozni alternativni lekari nasli hromadu prirodnych latok, ktore sa dnes predavaju ako potravinove doplnky, ktore maju rozne antimikrobialne vlastnosti
Mikrobov je hromada, atb. su navrhnute a ucinne len na bakterie prakticky
ale nakazy mozu byt aj plesnove, kvasne, viralne, mykoplazmice, tj atb vobec nemusi zabrat.
Osobne ked neviem , o aku nakazu sa jedna beriem roztok citricidalu(ucinne hlavne na bakterie, dokonca aj mnohe atb. rezistentne)
carvacrol z oreganoveho oleja
Oleuropein z extraktu z olivovych listov
NAC na odhlienenie,
L lysin na zvysenie viralnej imunity, pripadne ked mam podozrenie, ze sa jedna aj o virus, tak rozne antiviralne, najma velke davky vitaminu C vo forme Ester C(1 az 1.5 gramu kazdu hodinu)

Ked su priznaky silnejsie, pridam pre istotu aj betaglukany, 3x400 mg hoci ich ucinok je najma kumulativny a plnu hodnotu dosiahne az za 20 dni. Ale trochu zacnu pomahat uz jaj v prvy den.

A samozrejme pokracujem brat to, coho mame v potrave a tele spravidla primalo ako zinok, selen, jod, vitaminy C,E a D-3.
Viem , zda sa to vela, ale od vtedy co to robim, porazim akukolvek nakazu za par dni, a predtym som bol chory niekolkokrat do roka, s horuckami a poskodenim tela. Teraz sa takymto masovym protiutokom z toho dostanem bez horuciek a lezania. A dokazem to len s potravinovymi doplnkami, ktore podla pravidiel na schvalovanie nesmia mat ziadne skodlive postranne ucinky.

xyxyz

lenze kazdy den je na pohotovosti iny lekar, kazdy ti moze poradit inak...ja ti hovorim ze skus penicilin..ja som mala viackrat problemy s hrdlom, typu nagina, vzdy mi predpisovali len drahe atb, nezaberali, potom mi dala moja doktorka obycajny penicilin za 30sk a po par dnoch som uz bola ok a angina sa mi uz nevratila ako pri inych atb

allstar

pisem ze dva krat som bol na pohotovosti, povedal som uplne vsetko do detailov co mi je tie antibiotika mam predpisane oddnes, len chcem vediet nazor, ci to ma vobec nejaku sancu pomoct, alebo treba hladat ine alternativy.Lebo je to uz fakt na nevydrzanie.

xyxyz

chod normalne na pohotovost a vsetko im povedz..ocividne ti treba ine antibiotika..myslim si ze mas anginu a pri nej casto drahe vselijake antibiotika nezaberaju..mam osobnu skusenost,ze na anginu je najlepsi obycajny penicilin..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest hrdla, hnis z oci, nadcha... - Fórum - ZDRAVIE.sk