Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schwarzkopf Perfect Mousse

Príspevok v téme: Schwarzkopf Perfect Mousse
Farba_1

Ahojte mám taký špinavý blond,už odrastá všade inak vyzerá to nepekne chcela by som vyskúšaž tu schwarzkopf perfect mousse tú blond svetlú,aj ked možno počkám lebo mám trocha zničené vlasy rozštiepné,ale chcem sa ísť dať ostrihať tak ako najprv farbiť potom ostrihať alebo naopak? či je to jedno?vlasy žehlím asi 3-4 do týždňa používam ochranný sprej a balzam na vlasy aspoň niečo tak dúfam že mi to vlasy veľmi nezničí

mataBB

no praveze tam nie je ani zlozenie na internete..tak to pozriem az ked pojdem do drogerky...no veru na niektorych to ani nepisu, ale zda sa mi ze na niektorych ano, asi zalezi aj od vyrobcu

jankaaaaaaaa

mataBB: myslim ze take nieco nepisu ani na obaloch ani v zlozeni, tiez som to hladala na jednej farbe od schwarzkopf, no nebolo to nikde

......

super sa nanáša na polodlhé vlasy stačí jedno balenie ale rýchlo sa vymýva ak chce niekto prekryť šediny nieje vhodná,prekryje,ale po dvoch troch umytiach ich opäť vidno je skôr na oživenie farby pretože neobsahuje amoniak.Ja som si kúpila tmavo hnedú na prekrytie dosť hustého blond melíru po pár umytiach mi melír ostal zelený tak som musela použiť klasickú farbu

blond_farba

ja som si ju akurat dala na vlasy, pekne chytila, odrasty mam sice o odtien tmavsie ako ostatne, ale to je aj preto, ze moje oridzo vlasy su trosku tmavsie. nanasa sa fakt dobre a je jej vela, ja mam vlasy pod ramena a bolo jej az vela:) vlasy neznicila, praveze naopak, uplne su teraz take fajne .))

lochness

baby a na kolko vam vyjde jedna farba? mam relativne huste vlasy takmer az po pas a vzdy si kupujem 2 farby (brillance), no som zvedava na tuto, ci by mi stacila aj jedna ked hovorite ze jej je dost (hoci vidim to zase tak ze 1 bude malo a 2 az vela, ako vzdy :))

Synesthesia

Ja by som moju skúsenosť zhrnula asi takto... Aj keď som veľmi váhala, táto farba ma svojou konzistenciou a ľahkým nanášaním naozaj nadchla...použila som odtieň 1000 perlová blond. Nielenže mi krásne zosvetlila vlasy, rovnomerne zafarbila všetky vlasy bez toho aby odrasty boli svetlejšie ako zvysok....ale navyše chytila pekne prirodzene bez bielych či kriklavých žltých odleskov..Určite odporúčam.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schwarzkopf Perfect Mousse - Fórum - ZDRAVIE.sk