naduvanie, smrad

Príspevok v téme: naduvanie, smrad
IVO 32

boze pomozte mi niekto v mojom zufalstve!!
uz par rokov trpim na naduvanie. bol som u troch internistov, trikrat na kolonoskopii, co nie je ozaj nic prijemne, dal som si urobit test na alergiu potravin, bol som u dvoch liecitelov, ktori stali tiez nehorazne peniaze, objednal som si rozne liecive bylinky, probiotika, caje a cojaviemco... problem sa zhorsuje a uz som skusal aj cely den proste nejest absolutne nic, no ani ta hladovka nic nepomoze. najhorsie na tom je, ze sa okolo mna zacina sirit smrad, boze to je strasny problem, co to je?? aj ked nemam vetry, proste smrdim! pomoc!! v robote ma ohovaraju za chrbtom, rozmyslam aj nad tym, ze podam vypoved, lebo sa hanbim a bojim ist znovu do prace. zasmradim vzdy celu miestnost... preco??

Martinek178

Ahoj mam taky takovy problem mel sem ve skole porad stres a porad sem cejtil ze sebe pach nevim asi to muze byt z toh stresu muzete mi nekdo poradit ? kdyz tak napis te na muj email Kirsche15@seznam.cz

WalLys

Ahoj lidi , mam taky takovy problem cejtim porad ze me nejaky pach nevim co to je nezabira ani koupani proste nic uz si nevim rady mel
jsem to i ve skole tu skolu jsem kvuli tomu ukoncil proste je to hruza prosim pomoc te mi nekdo ?

smrad ))

Este rada

V tom case ked smrdis nejec nic daj si len trocha pravej coly a po 6 hodinach smrad prejde mozno skor mozno neskor, POMAHA aj vela lopuchu mne pomohlo, www.liecitel1.sk alebo listy kapusty na brucho

Smrad ))

Ahoj

mam rovnaky problem smrdim jako tchor, je to velky problem ale da sa to riesit takto> Prava COCACOLA aj v noci po troche, nastruhana mrkva na jemno, nesediet v prievane, nejest nic kvasne kapustu, vino a pod, nejest nic po com sa zapotis, jest hlavne varenu zeleninu a netropicke ovocie, - tento problem ma vela ludi a vola sa iba Crohnova choroba, nechodit po zime )

etela

jjozefina,aj keď mňa tento problém našťastie netrápi (hoci človek nikdy nevie), zaujímalo by ma čo môže byť toho príčinou.Je to záhada, ešte som sa s takým niečim nestretla, hoci by som aj ja rada ivovi 32 pomohla.Človek v dnešnej dobe už fakt počuje kadečo a kadejaké nové choroby, som z toho smutná. Možno má ivo 32 cukrovku?Počula som, že niektorý cukrovkári majú s tým problém.

jjozefina

Zistila som že sa nemôžu použivať žiadne emailové adresy v tejto rubrike no moja je už tam. Mala som podobné problémy a tiež mi poradili dobrý ľudia čírou náhodou

boba 77

Moj manžel mal podobné problémy. On sice na rozdiel od teba má diagnózu - crohnova choroba. Tiež ho hodne nadúvalo a ten puch bol strašný...Od kedy mu zistili ochorenie, začal sa zdravšie stravovať - raňajky ovocie, obed klasika, večera zelenina, pomedzi to oriešky semená, minimum výrobkov z bielej múky či bieleho cukru, minimum vyprážané, minimum maso, hodne ryby. Enzými, betain HCl, psylium, probiotiká. Toto je recept na zlepšenie trávenia a celkového zdravotného stavu. Samozrejme že to striktne manžel nedodržuje ale z väčšej časti áno. Aj keď ho nadúva aj dnes tak to už nie je také strašné ako predtým. Je to výrazná zmena k lepšiemu...