naduvanie, smrad

Príspevok v téme: naduvanie, smrad
IVO 32

boze pomozte mi niekto v mojom zufalstve!!
uz par rokov trpim na naduvanie. bol som u troch internistov, trikrat na kolonoskopii, co nie je ozaj nic prijemne, dal som si urobit test na alergiu potravin, bol som u dvoch liecitelov, ktori stali tiez nehorazne peniaze, objednal som si rozne liecive bylinky, probiotika, caje a cojaviemco... problem sa zhorsuje a uz som skusal aj cely den proste nejest absolutne nic, no ani ta hladovka nic nepomoze. najhorsie na tom je, ze sa okolo mna zacina sirit smrad, boze to je strasny problem, co to je?? aj ked nemam vetry, proste smrdim! pomoc!! v robote ma ohovaraju za chrbtom, rozmyslam aj nad tym, ze podam vypoved, lebo sa hanbim a bojim ist znovu do prace. zasmradim vzdy celu miestnost... preco??

Lotus

Inac som na tom tak isto s tym zapachom a neviem ako dlho to este vydrzim, akurat ze ma nenaduva len som bol na operacii hemoroidov a ani 4 mesiace po nej to nie je lepsie. Ja som zas menej pil a dost sedel a to mohla byt pricina ale najist na to riesenie toho debilneho zapachu by som chcel poznat. Samozrejme ze to budem dalej riesit u doktorov.

etela

ivo32, tvoja "choroba" je ozaj záhadná to ti poviem, no nedá mi po tom pátrať, ak niečo zistím napíšem ti.

IVO 32

etela dakujem za rady, ja uz ale neviem, k akemu doktorovi ist, lebo ako som uz pisal, bol som u nejedneho a ziaden mi nepomohol!! a este raz: ja nesmrdim potom, ja smrdim fekaliami, chapes? nikde sa o tomto probleme neda nic docitat, som zufaly!!!

etela

No tak ja na tvojom mieste by som si dala vyšetriť krvný obraz, či ti napríklad pracujú obličky, potné žľazy a pod. Príčin môže byť veľa.Určite sa nehanbi a choď za lekárom, pretože všetci čo ti tu píšeme sme iba laici a môže to byť na dlhú debatu. Ja osobne by som sa poradila s lekárom, určite nie si jediný. Poznám prípad, že chlap smrdí (chudák za to nemôže, zle mu pracujú obličky a keďže on si vypije tak sa to z neho vylučuje a ten pach sa mu mieša s potom.Ešte ma napadlo, vyskúšaj nasledovný postup:Osprchuj a ohol sa pod pazuchami( každé ráno), použi antirespirant obleč si bavlnené tričko, nie dáku umelinu, bavlna saje pot.No ak to nepomôže choď za lekárom. Držím palce.

IVO 32

ach etela citam, citam. jasne. ale zatial ziadna rada, ktora by za to stala :(
bohuzial. ale aj tak dakujem. na vyplachu criev som bol uz tiez. aj ked nemam vetry, smrdim...

etela

Ivo 32, ty vôbec čítaš príspevky, ktoré ti všetci píšu? Ani nereaguješ, tak ako ti pomôcť? Vyskúšal si niečo z toho čo ti tu píšu? Potom sa nečuduj, keď ti nikto neodpíše.