Bojim sa mamy

Príspevok v téme: Bojim sa mamy
Anča

Moja mama na mňa v poslednej dobre bezdôvodne kričí. za posledný mesiac kričí na mňa asi každé 2 hodiny keď som s ňou :( Chvíľu je to v pohode ale zrazu po mne začne ziapať ako nepríčetná :(. Napríklad minule po mne začala ziapať v noci o 23tej keď som spala že prečo som nevymenila toaletný papier. Potom som aj počula že hovorí že som lenivá p**a . Alebo minule som si zo skrine vyťahovala tričko. O 2 dni prišla otvorila mi skriňu a začala ziapať že to mám rozhádzané a že mám zákaz si odtiaľ vyťahovať veci. A tak podobne... Neviem čo mám robiť rozprávala som sa o nej aj s otcom, babkou a krstnou. Niekedy huči aj na otca. Nuž babka a krstná sa s ňou zhovárali ale nepomohlo.
Podľa mňa si na mne iba vybíja zlosť :( Totiž moja mama je furt v strese.. a je straašne poriadkumilovná... ja už fakt neviem čo mám robiť :(

zornička

xyxyz, ja som v prechode, ale na nikoho neziapem, tobôž na svoje milované deti. Tá ženská je určite šialená.

Anča

ja netuším =/ ale tiež sa toho trocha obávam..keby sa naštvala zopárkrát tak OK. Ale toto je už moc =(. Veď za 2 týždne sem príde babka tak sa s ňou o tom porozprávam a možno mame dohovorí. Ešte chvíľu počkám či sa neupokojí...dúfam že áno =)

soffa

a netrpi nejakou psychickou poruchou...teraz bez srandy.udriet cloveka len preto ze zakasles....no ja si myslim ci u nej neprepukla nejaka vaznejsia psych.porucha..

Anča

no to netuším =) má 42.. tak neviem no =/ Ale dnes ráno zasa mala problém =( no česala som sa a ona kašlala tak to som ani poriadne nevnímala lebo som bola v polospánku ešte. A potom mi zabehlo tak som sa aj ja rozkašlala. Prešlo pár sekúnd a mama mi vletela do izby a začala ma..mlátiť =,(!!! No a potom mi zabuchla dvere a odišla. =/