3 kila

Príspevok v téme: 3 kila
capinka

ahojte, chcela by som vas poprosit o radu ako schudnut 3 kila?mam vysku 155cm a 49kg, viem ze to nie je vela ale necitim sa velmi dobre, mavala som 44-45kg preto sa mi to teraz zda strasne vela:)asi tri tyzdne sa snazim stravovat zdravo, jem 5-6x denne male porcie, 2x do tyzdna posilka, okrem toho jazdim pravidelne na koni, 2x do tyzdna stacionarny bicykel..a stale nic. existuju nejake napoje, alebo caje na chudnutie?alebo je to nezdrave?za rady mooc dakujem

MetallicA

aha pardón pardón:D ospravedlňujem sa videla som 165 cm:D ale tak to máš teda ozaj ideálnu váhu tak ti netreba chudnúť dáko:D a čo už si schudla? ja rozmýšľam nad dalšou metódou lebo nmne to ide nenormálne pomaly aj ked sa zdravo stravujem, málo sladké alebo len jogurty,večera je minimum a cvičím

Pyrana206

baba co sem pisala je velmi nizka takze to ze ma 49 kg je uplne normalne a nebude urcite vyzerat nejak podviziveno, ani dokonca pri 45 kg na 155 cm vysku je uplne normalne, horsie by bolo keby ma 175 cm a 45 kg - to by uz bolo vidno ale rtakto to je pre tuto vysku uplne primerana vaha

wonderbra

na chudnutie nie su napoje ani caje, to je len na podporu chudnutia, ty musis vela sportovat a ten caj ti len trosicku napomoze. jediny lieka bez predpisu na fakt ze chudnutie je alli, ostatne "na chudnutie" su bud na predpis, alebo su len take pomocne, vdaka nim len tak neschudnes.
treba jest viac bielkovin ako sacharidov a zeleninu. plus na chudnutie je carnitin.

MetallicA

bože tak to už asi vyzeráš ako netopier a ešte chceš chudnúť, zato že sa ti zdá že niektoré sú od teba ešte chudšie?

iwus93

vevericka
no ale ja tak vôbec nevyzerám, aspon si myslím
ale raz jeden kolega sa pýtal že kolko vážim a ja som povedala že asi 48 kg a on: 38??
mám pocit že sú odo mňa aj chudšie baby a ja to neviem posúdiť či je to tomu tak :(

vevericka

iwus no ono anorekticky(netvrdim ze zu musis byt) si vacsinou nechu priznat, ze maju problem,,uz teraz si v pasme pdovyzivy..

iwus93

ved ja mám 165 cm a mám 48 kg a chcem ešte asi 3 kg schudnúť...nie som žiadna anorektička, mám aj zadok, prsia malé 2, čo už som taká postava