Tehotenstvo

Príspevok v téme: Tehotenstvo
Deamon

Chcem sa spytat na nieco. Mal som pohlavny styk s frajerkou tento mesias konkretne 2. novembra a vsetko som pustil do nej. a nic z nej nevyslo ani kvapka. Bola 11. novembra u doktora na krvnom teste. Bolo to desiaty den od styku. Chcem sa spytat ci to uz v krvy mozu zistit ci je tehotna alebo nie. Dakujem

lioness_01

nie miláčik, 4 dni po sexe to lekár isto nemôže zistiť... na čo chodí takto nezmyselne na krvné testy? veď nech počká do meškajúcej menštruácie, až potom to má zmysel

xyxyz

preboha niektori sa snazia aj roky aby mali babo..ako mame vediet ci bude alebo nebude tvoja priatelka tehotna..nechaj sa prekvapit..ako ked si niekto mysli ze plodne dni su v posledny den menzesu tak som na pochybach ci vobec viete nieco o oplodneni vajicka

Deamon

Nie este nezijeme spolu, ale uz nad tym rozmyslame. Strasne tuzime po dietatku. Ale aj posledny den menzesu je nato sanca, ze sa spermia chytila alebo je to vylucene. Ked sa napr. 2.novembra nechytilo nic a my sme to robili potom 7. novembra tak v krvnom teste to mozu zistit ci je alebo nie je tehotna? Ona isla 11. novembra a boli by to len 4 dni.

isabella

samozrejme, ze sa mohlo chytit, lebo ono sa to v nej nemalo kde stratit, pouzitelna je tak max 1 spermia, ktora je myslim najmensou bunkou ludskeho tela a ostatne vzdy vytecie, niekedy hned a naraz, inokedy postupne...
a odporucam spolocne byvanie, to je potom prilezitosti viacej... teda samozrejme ak to nie je tak, ze to uz mate, len vas praca rozdeluje

Deamon

Nemame tak casto styk lebo sme daleko od seba. Potom sme mali hned 7. novembra. 5 dni nato. Ale vtedy z nej vyslo vela. Aj tak sa to mohlo chytit?

isabella

ach jaj, ked su raz dni neplodne, tak je otehotnenie nemozne... ale skor by ma napadla otazka, ked dieta chcete, preco nemate styk aspon kazdy druhy, alebo treti den? vtedy je pravdepodobnost otehotnenia ovela vyssia... inak posledny den menstruacie je velmi mala sanca na otehotnenie