Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ideálna blond farba

xyzz

sonasona vážne až tak vytiahne tú farbu? Dneska som rozmýšľala nad kúpou svetlejšej blond, chcela som si zosvetliť farbenú hnedú... a na krabičke bolo písané že zosvetlí len trošku ... tak som si kúpila londu a som ryšavá =/

sonasona

Toto je presne aj moj problem dala som si na vlasy Loreal casting blond satenovu 801
ecx.images-amazon.com
a zakecala som sa a nechala som si ju na hlave po skonceni farbenia este 20 minut aj ked v navode bolo napisane ze 5. No proste blba som. A chytilo mi to skoro do biela.
Len teraz neviem ze aku farbu si mam kupit nabuduce ked tato sa mi tak paci. Mam si ju dat potom znova a nechat kratsie? Chyti mi na tmavsie, ked na krabicke je tmavsia?

sonasona

Toto je presne aj moj problem dala som si na vlasy Loreal casting blond satenovu 801
ecx.images-amazon.com
a zakecala som sa a nechala som si ju na hlave po skonceni farbenia este 20 minut aj ked v navode bolo napisane ze 5. No proste blba som. A chytilo mi to skoro do biela.
Len teraz neviem ze aku farbu si mam kupit nabuduce ked tato sa mi tak paci. Mam si ju dat potom znova a nechat kratsie? Chyti mi na tmavsie, ked na krabicke je tmavsia?

lenkaa123456

alebo skus popozerat v drogerii mozno sa ti zapaci iny odtien, ale garnier boli pre mna vzdy najlepsie farby ked som si este farbila na blond

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ideálna blond farba - Fórum - ZDRAVIE.sk