Ideálna blond farba

xyzz

sonasona vážne až tak vytiahne tú farbu? Dneska som rozmýšľala nad kúpou svetlejšej blond, chcela som si zosvetliť farbenú hnedú... a na krabičke bolo písané že zosvetlí len trošku ... tak som si kúpila londu a som ryšavá =/

sonasona

Toto je presne aj moj problem dala som si na vlasy Loreal casting blond satenovu 801
ecx.images-amazon.com
a zakecala som sa a nechala som si ju na hlave po skonceni farbenia este 20 minut aj ked v navode bolo napisane ze 5. No proste blba som. A chytilo mi to skoro do biela.
Len teraz neviem ze aku farbu si mam kupit nabuduce ked tato sa mi tak paci. Mam si ju dat potom znova a nechat kratsie? Chyti mi na tmavsie, ked na krabicke je tmavsia?

sonasona

Toto je presne aj moj problem dala som si na vlasy Loreal casting blond satenovu 801
ecx.images-amazon.com
a zakecala som sa a nechala som si ju na hlave po skonceni farbenia este 20 minut aj ked v navode bolo napisane ze 5. No proste blba som. A chytilo mi to skoro do biela.
Len teraz neviem ze aku farbu si mam kupit nabuduce ked tato sa mi tak paci. Mam si ju dat potom znova a nechat kratsie? Chyti mi na tmavsie, ked na krabicke je tmavsia?

lenkaa123456

alebo skus popozerat v drogerii mozno sa ti zapaci iny odtien, ale garnier boli pre mna vzdy najlepsie farby ked som si este farbila na blond