Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako sa vola make up?

poradte mi

max factor ma svoju stranku ale nikde na nic hnei je kontakt, uz som hladala, hoci mailom ich poziadam, ale nic..

soffa

uplne ti zjednoti plet..maybeline,afitone,alebo super stay 24,ale nie je super kryci...teda ak mas vyrazky tak ich az tak neprekryjes,ale je fakt vyborny ...

katyPerry

ja som im zavolala a popytala si vzorky, vobec s tym nemali ziadny problem, poslali vzorky make upu, dokonca aj ine vzorky v takych peknych baleniach. ked som vyskusala tak som si objednala cez -odkaz odstránený- poslali mi tonovaci krem aj make up vzorky, tonovaci krem je z dermakozmetiky, ten vsak nekryje natolko ako som chcela na zimu. tak som si na zimu objednala ten make up a v lete budem pouzivat ten tonovaci krem, nemam po nom vobec mastnu plet a vyzera prirodzene, nie ako maska.

Inner

v niektorych lekarnach sa kupit daju, ale v beznej drogerii som sa s tym nestretla... ale opytaj sa, mozno nieco vydoluju :-)))

poradte mi

dakujem za odpovede, a nahodou nestretli ste sa, kde by sa dali predat testery? za tie roky co uzivam make up som sa ja s takym nicim nestretla, akurat v obchode v jednotlivých stojanoch znaciek maju tester ale nie predajny.... ze by osm nemusela hned vyhodit cca 500-600 korun za meka up ...

xyzz

myslím, že stačí nejaký viac krycí a dáš si ho trochu viac... počula som, že ako maska pôsobí vichy dermablend ak to s ním preženieš

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.