Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

citim sa sama....

Príspevok v téme: citim sa sama....
lalalala...

...zvycajne tu nepisem..ale citim sa hrozne sama...a vobec nechapem chlapov..nedavno som sa zoznamila s jednym, a pacil sa mi...stretli sme sa 3-4 krat a potom prisiel ku mne...a bolo nam spolu pekne...tak sme skoncili sexom...potom sa este ozval a pisal..z casu na cas...a odvtedy nic...ani nenavrhl dalsie stretko...nechapem...
Viem ze je to otrepane a stalo sa inym uz tisickrat..ale,prote ma to zaskocilo...a mrzi ma to. Som nanho nastvana...je teraz odcestovany v zahranici a pytal sa ma ci nechcem ist s nim, minuly tyzden aj tento vikend.. ale myslim ze to nemyslel vazne...vie z pracujem a ze nbudem moct len tak odist...neviem ani co mam robit...ani ja sa mu neozyvam...nechcem posobit ze ho uhanam a ani mu ukazat svoje city...

len ma to sklamalo...necakala som take chovanie, zvycajne dokazem takyto pristup vycitit uz dopredu...no co...zivotna skusenot...

len som to chcela niekam napisat..je mi smutno a som z chlapov unavena a znechutena...:(

tak

Lost, s tým, ...a možno nie, ...si zabodoval, veľmi dobré, máš zdravé sebavedomie, veľmi sa mi to páči, ....áno Dievča bojuj, drž sa toho, ...DRŽ SA, ...

lalalala...

to je pravda...ale ako som napisala, pacil sa mi a nemala som pcit ze mu ide len o sex...

clovek sa uci na vlastnych chybach...

lalalala...

no...komentare su to rozne...

co sa tyka poznamok ze som s nim mala sex po stvrtok rande...nevidim na tom nic zle..proste som sa na to citila, to je vsetko. a nelutujem to. ak mu ide len o sex, tak ma okasle rovnako, ci je to prvy sex na 4tom rande alebo 10tom...nie?

asi to necham tak...nebudem sa mu ozyvat ani ja

Brenda

hej my dievcata sa dokazeme velmi rychlo zalubit lebo sme romanticke duse a je vecsina chlapou co to iba vyuziva...podla mna ste si mali povedat co chcete na zaciatku a bol by pokoj..ale to sa stava ze idete spolu na "rande" aj 3 4 a aj viac krat a ty usudis ze by bol aj ten spravny cas (vsak sme v 21 storoci) a "das" mu a on sa zrazu na teba vykasle to sa stava bohuzial svet je taky aky je...a hej skus sa mu ozvat a uvidis na com si...:)

cajik

boze vy ste tu daktori taki obmedzenci odsudzujuci,az sa mi rozum zastavuje. chcela by som vidiet vas zivotopis, lalie ciste

Facka

Aka skusenost? proste si radove dievca proste mrd mrd za 2 dni ako nieko poznas a potom pises niecoo citoch ???? no to kusok nejde k sebe sprav si ju na zips

jajka001_

ale preco robi zo seba chuda oklamane? ona mala zaujem o hlbsi vztah , on nie...a ked mu hned dala, to je jej vec, preco ju to teraz trapi? davala mu z vypocitavosti? ze si ho tak omota ?ak hej tak je jej to hlupost, ak nie , tak si uzila tak ako on. ved to mohlo byt aj naopak, obaja si uziju, on chce viac, ona nie. je ona potom šlapka? z pohladu toho chalana hej. z jej pohladu nie. tak preco by on mal byt sviniar. ved ju neznasilnil.
preco je nanho nastvana? cakala ze nou bude tak ohureny? a nie je a preto je nastvana? nastvana by v tom pripade mala byt na seba, ak sa citi oklamana.

siwonka

prečo by jej malo ísť len o sex? ked ju pritahuje moze chcet aj sex ale prečo len??..

hlavu hore to prejde uvidíš :) niekedy sa zachovaju ako svine..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.