Nemám menzes iba hnedý výtok

Bla_BLa

Ahojte, mám 11 rokov a ide mi hnedý výtok.. Čo to môže znamenať? Menzes som ešte vôbec nikdy nemala... Vďaka vopred ak odpoviete.

gls

Dobrý den chcela by som sa vas opytat v sobotu ráno mi zacal hnedý výtok večer to prestalo a dnes ráno znovu je to slabe mam dva dni pred ms myslite si ze to je tym ze mam dostat nikdy pred tym som taky problem nemala snazime sa s priatelom o mimi myslite si ze sa jedna o priznak tehotenstva nie je mi zle len ma bolia prsia a sem tam hlava diky .

Terie

Ahoj mne stale meska menstruacia mesiac aj 2 minuly rok mi meskala pol roka . Teraz mi meska 2mesiace ale mam už asi tyzden hnedy slabí výtok bez bolesti. Sex som este nemala mam len 14 rokov a o necely tyzden idem na dovolenku . Čo mam robiť ? Ako urychliť/oddialiť menzes?

maciocicka

Test si uz robit nemusis. Ale to, ze si spinila relativne dlho pred menzesom je priznak tvorby krvnych zrazenin, co nie je dobre. Krv musi volne odtekat, aby sa nova mohla vytvorit po ukonceni menzesu. teda treba rozhybat Qi a krv ( Pecene) Hovorim z pohladu Tradicnej cineksj mediciny. Pre informaciu pozri www.tcmclinic.sk, tam je aj kontakt.Su v menstruacnej krvi zrazeniny? Mozno si oslabena, vycerpana a mas malo krvi. Ale to sa takto neda urcit, co sa tam naozaj deje. Treba urobit celkovu diagnostiku podla principov TCM. Oni maju zenske problemy velmi dobre podchytene a vedia ich vyborne liecit.

Inner

sissi,

ked mas menzes, test si nerob. Az potom, ak chces. ja inak mavam obcas spinenie pred menzesom, zvycajne vsak len den. Pravdepodobne slo len o spinenie pocas pms. Nic vazne...

Sissi14

Tak ja som dnes ráno dostala normálny menzes, tak dúfam, že všetko je ok! alebo si mám aj tak pre istotu urobiť test???

odpoveď

Máš aj nejaké iné príznaky? čo ja viem - napätie v prsníkoch... a iné...
Ja som mala hnedý výtok, tiež namiesto kramy, a trval tiež už pár dní,
my sme sa ale s partnerom snažili o mimi, tak som si urobila test, lebo sa mi už nezdalo to napätie v prsiach a dve čiarky!!! a nebolo teda dôvodu na radosť, lebo sa jednalo o mimomaternicovú tehotnosť, tá sa môže prejavovať takýmito výtokmi. potom som ýchlosťou blesku bola hospitalizovaná a na operačnom stole.