co mi je?

Príspevok v téme: co mi je?
janeh

ahojte,chcela by som poprosit o radu. Viac ludi viac nazorov. uz o par dni som rok chora a lekari este stale nezistili co mi je :(
zacalo sa to pred rokom ked mi napuchlo lave zapastie, bolelo tak som zasla k lekarovi a ten ma poslal na ortopediu, tam mi davali rozne masticky, lieky, dali mi dlahu ze asi mam unavenu ruku, rongen nic nezistil .... po skoro 2 mesiacoch ma poslali na kozne, tam akoze tiez nic nezistili, tak ma poslali do rehabilitacnej ordinacie kde mi dali laserovu terapiu na tu ruku ale nepomohlo. Spravili mi aj magneticku rezonancu a nic nezistili. Medzicasom sa moj stav zhorsil, sice ruka troschu odpuchla ale zacali ma boliet bedrove klby, koleno, zacali mi meravet prsty na rukach, teraz mi zacalo byt stale ze mam pocit na vracanie, ale nervaciam. A naposledy ma zacal boliet chrbat, a doktor povedal ze to ze ma boli bok je asi z chrbtice ale uz mi nepovedal preco ma boli chrbtica. Spravili mi testy ci nemam reumu, lebo priznaky nasvedcovali tomu ale nie nemam. Teraz mi vzali krv na zistenie ci nemam nador, leukemiu. ja uz neviem stav sa mi zhorsuje ... dnes ma boli zila na lavej ruke. mate niekto podobne skusenosti alebo popripade tusite co by mi mohlo byt???? dakujem za kazdy nazor

mmdd

Možno si sa pre´taźila. Tvoj organizmus takto reaguje,a to ani doktori neodstránia. Skús harmonizaćné masáźe, dostanú ´ta do rovnováhy. www.energiazdravia.sk

Inner

Osobne neviem, co by mohlo stat za tvojimi problemami, no mozno by ti pomohla biostimulacna lapma. Pocula som na nu len same dobre ohlasy, ja ju tiez pouzivam na bolesti chodidiel (pomaha mi to).

Je to vsak velmi draha investicia, cca 11 000 Sk. Odporucam ti zistit, ci v nejakom rehabilitacnom centre v tvojom meste sa nevykonavaju liecby biostimulacnou lampou (alebo aj bioptronovou), aby si skusila, ci ti nebude pomahat. Potom by si si tu pomocku mohla aj kupit.

Pripadne skus znamych, ci nejaku nevlastnia. Je urcena prave na taketo problemy - obnovuje funkciu pohyboveho aparatu, no ma vyuzitie i pri mnohych inych problemoch (gynekologicke, kozne, pohybove, cievne, atd.)