HAK, prvy den menzesu

lioness_01

katarinka, ty sa zamysli nad svojou otázkou... ak si nemala menzes, a začala si to na POKYN LEKÁRA užívať hocikedy, tak si si mala zistiť že či budeš chránená alebo nie !

ty, keďže si to neužila v prvý deň menzesu (bez ohľadu na to že menzes nemáš 3/4 roka)
, si chránená NEBOLA a stále NIE SI ! ! ! takže ak si mala sex po druhej či koľkatej tabletke, tak ÁNO, je reálna možnosť že by si mohla otehotnieť ! ! !

katarina1609

uz ani nejdem hovorit kolky krat som spomenula to ze ja ziadny cyklus ani nemam.. to je tak tazko pochopit?ako mozem narusit cyklus ked u mna ziaden nie je ?? uz 3/4 roka... tak mi tu nepis o naruseni cyklu... ked som prvy krat zacala brat tak mi bolo jasne povedane od Dr.ze ju mam uzit bezohladu na to ze menzes nemam... lebo mne sa ho nedalo privolat uz asi nijakym sposobom,ani opakovanymi vyvovalavackami... takze skus aj ty rozmyslat co pises.. a to ze neviem ci som bola chranena alebo nie vyplyva z toho ze nie kazda zena ma asi taky problem s menzesom ako ja,preto nebola odkazana to jest inak ako ine zeny!! nerozculujem sa,len nechapem preco ked niekto pise nazor tak sa najrpv riadne nezamysli..ze som sla naplno bolo mojou chybou to uznavam,ale to ostatne vy nemate ani jedna paru o tom

lioness_01

katarina, ale tu nejde o to, že si zobrala tabletky bez ohľadu na menzes... to sú tvoje sračky, že si si zas raz dodrbkala cyklus... ale že si k tomu sexovala naplno, to je je už tvoja vlastná sprostosť... tak sa tu nenavážaj do druhých, ktorý ti len píšu PRAVDU ! pravda dakedy bolí, ale za svoje chyby treba pykať...

a nemusíš fungovať ako príbalový leták na to aby si pochopila, že ak tabletku nevezmeš v 1. deň menzesu tak nie si chránená !

xyxyz

nemusis sa tu rozculovat...to su tvoje problemys, nie moje...kazdopadne ty si na druhu tabletku nebola chranena, takze ak budes tehotna tak to nezabudni zvalit na nespolahlivost hak

katarina1609

a co je zvlastne - jeden gynekolog sa vyjadril ze zena bez menzesu je zdrava a je to uplne normalne ak ich ho nema aj rok...to mi pride dost divne

katarina1609

je mi z toho dost zle,lebo naozaj nechapem co mi moze byt.. uz som mala tolko vysetreni a stale nic,asi si musim vystacit s tou odpovedou ze mam hormonalnu poruchu.

dufam ze nie som tehotna,nebolo by to teraz vhodne..

rew

katarina1609> dost pochybujem ze po druhej tabletke si bola chranena.. ja by som s tym naplno pockala aspon kym nezacnem brat druhe balenie... ale to je len moj nazor.. skus sa opytat na www.antikoncepcia.com
btw.. ked tvoja lekarka tvrdi ze si zdrava, neskusala si nejake alternativne metody? RNG? podla mna zdrava zena = zena s menzesom..

katarina1609

pocuvaj ma ty mudra,keby si mala taky problem hormonalny ako mam ja,kolko sme sa s doktorkou natrapili aby sme nieco vymysleli ako nastartovat ten moj cyklus a stale nic a pritom som zdrava podla nej..tak by si to brala trosku inak..pytala som sa hlavne preto lebo niekolko gynekologov povie rovnaky nazor a pride na poslednehoa povie uplne inak...preto som zufala co je spravne!!!! a nevycitaj mi laskavo ze som necakala na menzes,,nerozumies tomu ze mne ho nejde vyvolat ani injekciami????? nezazijes NEPOCHOPIS!!!!ty pribalovy letak!!nie kazdy funguje ako ten pribalovy letak!

xyxyz

asi ked je napisane v pribalovom letaku ze tabletky sa maju brat bud v 1 den menzesu (ochrana od 1. dna) alebo 2.-5. den menzesu (treba sa prvy tyzden chranit aj inak ), tak si asi vydedukuj co asi sa stane ked si to das hocikedy ked sa ti zachce...

a predsa da sa o tom nieco nastudovat aj z netu, ani nemusis mat tu krabicku a ten letak doma