Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vypadávajúce ochlpenie na nohe

Príspevok v téme: Vypadávajúce ochlpenie na nohe
Digsby

Ahojte!
Mám taký zvláštny problém... Na nohách mám niekoľko miest, kde mám len veľmi krátke chĺpky, alebo vôbec žiadne... Väčšinu by som zahovoril, že je to z odierania o oblečenie (okolie kolien) alebo tak, no na pravej nohe v strede stehna pri pohľade z predu mám kruh s polomerom cca 12cm (v jednom mieste kúsok zachádza až na 15cm), ktorý sa neustále zväčšuje... Je to cca 1cm za týždeň (niekedy viac, niekedy menej).
Chĺpky sú tam krátke (cca 1-3mm) a na ostatných miestach mám cca 3cm. V strede je asi 4cm kruh mierne zčervenanej pokožky. Inak to vôbec nebolí, prakticky okrem pohľadu neviem, že tam niečo nie je v poriadku. No nie je to moc estetické a veľa ľudí sa ma pýta, prečo tam mám ten kruh bez ochlpenia... Trošku trápna situácia aj keď mňa osobne to netrápi, ale zaujíma ma, prečo to tam mám a prečo sa to zväčšuje... Dúfam, že to nie je nejaké skryté ochorenie...
Nemá niekto nejaký tip/skúsenosť s podobnou situáciou?

Digsby

No asi budem môcť skočiť za lekárkou... Hádam to nič nebude, byť chorý nie je dobré... To bolo, keď som chodil na ZŠ :D

:/

co nejdes k lekárovi?? .. inak moj známi to ma tiež ale len na lýtkach :) a tiež len keca okolo ale nejde na vysetrenie

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vypadávajúce ochlpenie na nohe - Fórum - ZDRAVIE.sk