henna na vlasy

Príspevok v téme: henna na vlasy
elizabeth123

viem, ze sa to tu uz v roznych temach rozpisovalo ale chcela by som dostat vsetky instrukcie krok za krokom. chcela by som si ju kupit v drogerii, ze kolko jej treba, mam dlhe svetlo hnede vlasy, pri korienkoch tmavsie, co mi odporucate, ako mam postupovat... nejake tipy a tak :D
vopred dakujem

rew

j.a> -odkaz odstránený- treba sa ale vopred dohodnut, nejde o klasicky obchod :)
ja zalievam veci o ktorych si myslim ze sa daju zaliat kava, caj..) a zvysok pridavam ked to trochu vychladne..

j.a

Ahojte.Mam otazku,mozno trosku hlupu,ale ja ozaj neviem:P.Ked si chcem do henny pridat este olivovy olej,kavu,(mozno aj) citron,tak to mam pridat do toho prasku a tak zaliat vodou,alebo najprv zaliat samotny prasok a tak az davat tie veci?

a este jedna otazka.Odkial kupujete tu hennu Yvette v Michalovciach?konkretna adresa. dakujem

elizabeth123

nechyta, ale aspon regeneruje? o co mas insie vlasy? ako dlho ju pouzivas? este stale nie som rozhodnuta, nasla som aj ine forum o henne vo vseobecnosti, ale prevazovali negativne skusenosti :(

mirka 23

Elizabeth, dobre že si si nekupila tu z drogerky. Yvette ma velmi kvalitnu hennu. Jedno balenie mne vystači na dve použitia, mam vlasy pod lopatky, ale jemne, takže redšie. Vyskušaj si rozrobiť pol sačku a uvidiš, kolko budeš potrebovať. Je dobre si hennu kupiť do zasoby. Henna chyti peknu farbu po opakovanom použiti. Nechaj si ju na vlasoch čo najdlhšie, kolko vydržiš, minimalne 4 hodiny. Vlasy zabal do igelitu a nato daj staru čiapku, je to pohodlnejšie ako uterak.

elizabeth123

dakujem ti rew velmi pekne za vsetky infosky, si zlata :)
uz som pozerala ich stranku, asi by som si kupila mahagonovu, na kolko staci to jedno 100g balenie? jedno pouzitie? ak hej, tak by som si objednala aj dve, do zasoby :)

rew

elizabeth123> nepouzivam henu dlhodobo vkuse - zo zaciatku to bolo skor prilezitostne(este DM hena) a mala som dlhsie obdobie s chemickou farbou, takze neviem ocenit vsetky kvality :) skus predsa len preklikat aj tie ine temy.. okrem toho mam pomerne kratke a bezproblemove vlasy.. no ale: pouzivam hnedu henne color, vzdy pridam aj nejaky olej..obcas je vysledna zmes prilis vonava takze naposledy som davala uz len oleje :)). zalievam horucim zihlavovym cajom. Napatlam na vlasy, obalim potravinarskou foliou, natiahem ciapku a necham na vlasoch par hodin (kolko vydrzim :) pripadne cez noc). Ak mam pocit ze mam po henovani suchsie vlasy, dam este den - dva potom nejaky mastnejsi zabal (naposledy trochu mandloveho oleja vmasirovaneho do vlasov na noc.. maximalna spokojnost :)) Henujem hlavne koli farbe, naposledy mi chytila fakt pekne.. mam hnede vlasy(taky nevyrazny sedasty odtien) farbene chemickou farbou na cierno a chcem to nechat odrast.. teraz mi to konecne pekne zjednotilo farbu :) inak mam pocit ze sa mi vlasy po hene tak nemastia, su poddajnejsie(normalne mam take droty :)), hladsie a pekne sa lesknu :)

elizabeth123

som z BA, takze to asi nic :( nevadi, pozriem to pripadne na ich stranke. a mohla by si mi napisat viac o tejto henne? pripadne, ze ake si mala pred tym vlasy, kvalita, farba a tak, ake po tom...