Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ryšavé vlasy - hena

Príspevok v téme: Ryšavé vlasy - hena
ladyinred

Ahojte, chcem sa prefarbiť z blondínky na ryšavo, nie na "červeno", ale na takú pravú ryšavú, kamoška mi poradila Henu...aký odtieň tej Heny mám použiť a ako dlho si to mám nechať na vlasoch? Lebo vraj keby som si to nechala tak dlho ako odporúčajú, tak by mi to chytilo až príliš a to ja nechcem...Vraj stačí 5 minút...Prosím poradíte mi?
Ďakujem...:-)

JankaMelka

Ahojte,

chcem sa spýtať aké máte skúsenosti s pravou prírodnou indickou henou? Dá sa objednať napríklad na www.naturalhenna.sk

ďakujem, Janka

mirka 23

sona, to nie je pravda. Yvette ma kvalitne henny, a pokial viem, su lepšie ako Lush. Našťasie už nie je pravda, že na Slovensku zoženieš iba tu šitnu hennu z DM. Yvette ma Hennecolor, egyptsku hennu a kopec kopec iných... ja som použivala len tieto dve, kedže farbim na blond.

sonasona

ma slovnesku nie je poriadna henna pokial ja viem napr v rakusku v lushi predavaju dobru sice je drahsia ale podla za to stoji

rebeka12

ak sa rozhodnes pre praskovu hennu,moja skusenost je taka,ze kazdy odtien ti chyti rovnako a to na rysavo!Ci som si dala ciernu,ci gastanovu,cervenu vzdy mam len rysave vlasy.Hennu mi manzel kupuje v Taliansku,nepouzivam z DM.

mirka 23

5 minut mať hennu? To som ešte nepočula. Praveže sa odporuča mať hennu minimalne 4 hodiny. Len si nekupuj tu z DM, resp. z Tesca, lebo je nekvalitna a slabo chyta a navyše je aj draha, objednaj si od Yvette. Na jej stranke najdeš aj odtieň ktorý potrebuješ.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ryšavé vlasy - hena - Fórum - ZDRAVIE.sk