preco odsudzujete milovanie ?

Príspevok v téme: preco odsudzujete milovanie ?
cajik

Vsimla som si uz milionkrat v roznych temach komentare typu "vyspala si sa s nim na 4tom rande? si slapka".

Preco ? Co je na tom take zle? Ked je vzajomna pritazlivost, ked ide/a mozno nejde/ aj o vztah, preco by malo byt nieco zle na tom ze sa dvaja ludia pomiluju ? Preco by mal byt niekto nazvany skaredym slovom len preto, ze sa miluje s niekym koho pozna a kto sa mu paci ? (pozor, nevravim o tom ze by malo byt ok sexovat s niekym po 10minutach spoznania sa niekde na diskoteke na zachode...!)
Ved milovat sa je nadherne..aspon na tych par chvil, kedy si ludia vzajomne vymienaju isty druh lasky..

Casto odsudzuju chlapi.. pritom si myslim ze v 99 percentach su to oni kto zacinaju tieto kroky. O co su potom lepsi, nez tie dievcata ktore sa podvolia ?

sweater

a este cajik ja si skutocne nemyslim ze je rozdiel po 10 minutach alebo na 4. rande, o tom cloveku vies rovnake prd v oboch pripadoch..

sweater

tak cajik urcite sa nejedna o milovanie ale o sex, tak pozor na pomenovania, kazdi ma nato iny nazor samozrejme, podla mna su obaja zucastneny ku*evnici :), proste nechapem preco by sa mali ludia chovat takto pudovo ako nejake zvery, ked uz sa narodili ako nieco viac, bol im prideleny aj rozum ako ziadnemu inemu tvorovi na zemi, tak nech sa podla toho spravaju...

lost

Ale za knaza by som asi nesiel, nemam nadanie nadobry prejav a nie som dobry recnik :D
A myslim si ze chudaci knazi do nich hustia zbytocne, aj tak sa nepoucia, hold ludia :)

lost

mississipi, ja nemam fobiu, ale som len opatrny :P
mne zalezi na buducnosti :)

AdamKrt, no stale je tam dost rizik, len ma napadlo ako tu niekto raz spominal davnejsie ze cez tu strukturu moze nieco prejst :D alebo som si to len zle zapamatal, to neviem..

mississipi

lost, tak ked sa už tolko bojíš, že máš až fobiu, chod za knaza (síce tam to už tiež nie je také čisté ...) alebo sa sexu a ženám vyhýbaj ....

rozumiem ti

a k samotnej otazke cajik: ak svojim konanim ti dvaja nikomu neublizuju (tretia osoba - vedome, ci nevedome je fuk ), a idu do toho obaja dobrovolne, ich volba. v takom pripade by bolo odsudzovat ich moja blbost.:) kazdy zije ako vie, a kazdy kto je plnolety a svopravny ma pravo rozhodnut sam za seba tak, ako povazuje za najlepsie.

nemyslim, ze by sa to malo skatulkovat na chlap/zena. odsudzuju aj zeny, len ovela horsie... ticho a zakerne. takisto " lovia " aj zeny. jedine, co v tomto pripade plati, je vseobecny vzorec: prvy si dovoli iba tolko, kolko mu ten druhy umozni/dovoli.:)

AdamKrt

lost:

to nebolo myslene tak...Asi oblubujes casto sci-fi :)

Kondom je uplne v pohode, pokial funguje a tam kde funguje. A tu je problem:

- ked praskne, tak je po ochrane
- funguje iba na jednom mieste a pritom infikovat sa da cez ostatne casti, ktore nie su kryte
- infikovat sa da aj inymi sposobmi. Pochybujem, ze ked ma niekto vztah, tak neaplikuje bozkavanie, alebo bude si vychutnavat trebars oral cez kondom, ci rusku.
- napr. take bradavice sa daju prenies dotykom s infikovanou osobou. Cez sliny sa da nakazit tiez, ustami a kutikmi ust, cez zadery na nechtovych vackoch. Frknutim tekutin do oka atd.