hak a tehotenstvo???

markketa

ak beries HAK spravne,tak by to malo byt o.k.samozrejme ak neuživas okrem nej ine tabletky ako napr.antibiotika a pod.vtedy je znižena učinnost.ale inak chrani 99percent.mam skusene.

brunuska

HAK ! pokial sa uziva spravne-nemas sa coho obavat-to znamena uzivat pravidelne najlepsie v tu istu hodinu-tabletka musi ostat v tele 4hod./ nezvracat,stolica/,a pri sucasnom uzivani ATB pouzivat este 7dni po ukonceni liecby ATB aj kondom.

duro

HAK je v sucasnosti najspolahliveksi druh antikoncepcie. Takze podla mna sa tym tabletkam da doverovat. Mozno vznikli neake pripady, ale iba ojedinele. Vecsinou to pomaha.

ivka2

frontman, MILOS M, gomez, a dalsi :)..riesime dilemu aky je pocit u chlapa milovat sa s kondom a bez..tak pridajte svoje pocity:)

dalonz

ivka2
Vidis. To by som ti bol vdacny keby mi potom napises jeho reakcie... Teda skor ze aky zasadny je rozsiel v tom bez a s ... noo alebo sak moze niekdo napisat ak si precita...

ivka2

podla mna tie keci 16rocnych su len keci..a radsej si to uzit v 25ke ako v 16stke a ani si na to nepamatat...paci sa mi tvoj postoj ze beries ohlad na svoje dievca, a vazne jej chudnut netreba ak ma tie kila spravne rozlozene tak su na jej vysku akurat...a ani ja neberiem HAk lebo tiez som sa obavala vedlajsich ucinkov a priatel sa zatial na kondom nestazoval, musim sa ho dnes opytat aky je to pocit:)