hak a tehotenstvo???

dalonz

Ja si z toho nic nerobim. Teda mozno ked nejaky 16tnici rozpravaju ake nadherne zazitky maju vo svojom sexualnom zivote tak mozno prepadnem istemu pocitu.. ze som iny.. Ale si vzdy poviem ze ved preco by som to nemohol v buducnosti dohonit a teda potom ved nie je dolezita kvantita ale kvalita.. A mozno aj preto uz asi pol roka viac menej studujem teoriu :)))) Neviem ona hned rozmyslala o tabletkach (hak)... Ale mna hrozne okrem toho vsetkeho deprimuje aj to ze maju vela vedlajsich ucinkov.. by mi bolo luto ze by sa jej aj povaha zmenila ... a dobre viem ze ona ma komplexi z toho ze ma 68 kil (teda pri jej vyske 178 cm sa mi to nezda vela no ona vraj musi schudnut vravi) a uz vidim ako bude nariekat ked troschu od nich priberie.... A spolu sme uz skoro rok

ivka2

dakujem za uprimnost a nic si z tho nerob, mam kamosov co maju aj 24 a su pannici..:)a ako dlho si s priatelkou??aky druh antikoncepie uprednostnuje ona??skuste sa dohodnut...

dalonz

ivka2
mozno vela mozno malo.. teda neviem
Ak sa to tak vezme ze vzhladom na to ci je normalne ze som este panic tak neviem :) Totiz asi za tristvrtkou mojich znamich meskam v tomto smere.. ALe to je jedno... devatnast... ale kazdy rok sa to meni nastastie

dalonz

ivka2
No.. ja neviem.... teda to druhi povdali ze je to ako lyzat med cez sklo.. ja som nad tym rozmyslal ale tiez mam taky pocit. Teda ty si zena tak teda asi nemas taky pocit myslim ze ked sa o teba vo vnutri trie tak y to citis ci s kondomom ci bez neho.. no ale mi mozme akurat citit ze sa nas nieco dotyka ale trenie nastava len medzi posvou a kondomom a nie medzi kondomom a penisom.. teeeda ja neviem ale myslim ze tak asi tak ....

janickaa

...no ja neviem, ja beriem antikoncepciu uz 3 roky, a sem tam sa mi stane, ze zabudnem vziat tabletku v rovnaky cas, no vezmem ju hned ako si spomeniem a zatial som neotehotnela

ivka2

ale ved skus kondom, my sa milujeme stale s kondom a este nikdy nepraskol a ani to neje ako lizat med cez sklo:)aspon ja to tak nepocitujem...ved ten kondom je uplne tenky takze ho ani necitim,a radesj lizat med cez sklo ako kocikovat v 17nacke..

dalonz

No tak teraz uz asi budem do konca zivota panic :((((((( Kondomy su nanic lebo zaprve sa zo sexu potom nic nema, je to vraj ako lizat med cez sklo a aj ked tak su omylne.Pre zeny tiez. Vseliake gely proti spermiam su nepouzitelne koli alergii. Na prerusovanu suloz sa spoliehat nemozem ako som sa docital z druhej temy lebo vraj sa spermie vylucuju aj pred orgazmom. Na neplodne dni cakat nevydrzi ako priatelka tak ani ja. A potom co uz mam narobit ked aj tabletky su nanic? :((((( Boooze sa na to vykaslem a pojdem bez hoccoho. Spravim jej v sedemnastich dieta. Bude ho vychovavat popri gympli .... no super predstava :((((((