Ako si mam najst priatelku?

Príspevok v téme: Ako si mam najst priatelku?
mifune

Vedeli by ste mi, prosim, poradit, akym sposobom by som si mohol najst priatelku? Ziadna ma zatial nechcela, a preto mi uz samota pomaly zacina liezt na mozog.

Pripadne by som velmi ocenil, keby ste mi aspon napisali, za akych okolnosi ste sa zoznamili s Vasou terajsou partnerkou/partnerom a ako ste sa dali dokopy.

Vdaka moc za odpovede.

Cauko.Je fajn,ze si sa rozhodol zverit sa tu na fore s tvojim problemom. Ver tomu,ze niesi sam,ale to,ze zena povie,ze ma chlapa nemusi byt vzdy skutocne pravda. Len proste chce povedat,ze niesi jej typ.. Zacni sa venovat sportu,studovat,cestovat atd,proste makat na sebe,velmi to aj tebe samemu pomoze,lebo budes v spolocnosti,cize nebudes sam. Kasli na net,ber to len ako krajnu moznost... Samy fake atd....a snaz sa travit na nom co najmenej casu. Chce to proste cas a zmenu(y) a uvidis,ze to pojde. Vela stastia prajem

jablko003

mifune,
z Tvojich prispevkov mam pocit, ze nemas sebavedomie, neveris si, strasne sa podcenujes. Zmen to, ver si, nie si najhorsi ani blby. Babu zaujmes, ked budes mily. Ale ked Ti ide o fyzicku krasu a pritazlivost (ako si v jednom zo svojich prispevkov poznamenal), tak mas smolu. Vyzor zaujima len povrchnych ludi.

beskyd

genesis, mas recht, ale plati to aj naopak, to len pre objektivnost:) aj tak si myslim ze chlap ma, pokial ide o otazku akejsi vseobecnej pritazlivosti, vacsiu sancu svojou makackou a snahou urobit zo seba viac ako zena, ta je viac odkazana na to, co jej dala priroda, takto z mojho pohladu funguje zakon pritazlivosti v skratke, uz ked o to ide.. dneska ked su mediami pretlacane umele a sterilne 45 kg ikony bez vyrazu, nejaka pohladna, prijemna, vludna, oddana, prirodzena plnostihlejsia zena to moze rovno zabalit, ale ty ako chlap mozes zarobit peniaz, cvicit, vela citat a ziskavat rozhlad a to su velke plusy co sa muzskej atraktivity tyka.

kiki852

presne tak ako genesis pise. este by som dodala, aj ked je chalan dobrak, ma vyzor a mam s nim vela spolocneho, pokial tam nie je "chemia" nema sancu. proste to nefunguje, ked mi chlap "nevonia"

jeanny

ale genesis ma pravdu, aspon niekto to povie na rovinu...bud sa mi niekto paci alebo nepaci, moze sa inak aj pretrhnut...a ja napriklad prilis sebavedomych chlapov doslova neznasam

Genesis

jajka001_

ano ano obohrata platna :) ... ono to bude tym ze zakony zivota sa nemenia :) takze info ktore poskytujem sa nemeni tiez :) je to len konstatovanie reality + par rad ktore by mohli aspon trosku pomoct .)

Genesis

a este jedna vec ... zeny ti tu mozno budu tvrdit ze oni vyzor az tak nepotrebuju ze im staci intelekt a sebavedomie a podobne keci :)

take mozes rovno odignorovat pretoze si vymyslaju :)

jedina zena ktorej toto staci je slepa zena (myslim nevidiaca)

jednoducho ziadna zena sa do teba nezabuchne pokial ju primarne nebudes fyzicky pritahovat

jednoducho mas chlapov ktori pritahuju z 10 zien 9

a potom mas napr takych co pritahuju z 10000 zien jednu :)

to do ktorej skupiny patris urcuje priroda ty to mozes ovplyvnit len velmi nedostatocne.