Ako si mam najst priatelku?

Príspevok v téme: Ako si mam najst priatelku?
mifune

Vedeli by ste mi, prosim, poradit, akym sposobom by som si mohol najst priatelku? Ziadna ma zatial nechcela, a preto mi uz samota pomaly zacina liezt na mozog.

Pripadne by som velmi ocenil, keby ste mi aspon napisali, za akych okolnosi ste sa zoznamili s Vasou terajsou partnerkou/partnerom a ako ste sa dali dokopy.

Vdaka moc za odpovede.

nyky20

No to podla toho na koho narazíš. Ja si myslím, že niekto kto tam hladá dlhodobý vztah tak tam klamat nebude. Lebo si uvedomuje, že to nemá zmysel. Ano máš pravdu niektorí sa tam určite robia lepšími, akí sú v skutočnosti.

Ja vždycky ked som mala hentaké stretnutie tak sa nikdy nestalo, aby dopadlo nejak zle. Nehovorím, že to bolo pokaždé také ako písanie to nie , ale nikdy sa mi nestalo, aby bol vyslovene iný ako ked sme si písali. Záleží koho tam stretneš. A nedaj sa odradiť prvým neúspechom : )

mifune

Na dlhsie trasy cestujem vyhradne autobusom a tam si ku mne sadaju vacsinou dochodcovia, lebo uz nikde inde nie je volne miesto. Okrem toho ma uz davnejsie zarazilo, ze ak aj nahodou nastupil a zbadal ma nejaky byvaly spoluziak, tak radsej odo mna hned odvratil zrak a sadol si co i len meter odo mna, ale na ine dvojsedadlo.

Inak, v skole vobec nevychadzame nie ze zle, ale nijako; a to si vsimli aj ucitelia a vyssie ci nizsie rocniky.

Internetovym zoznamkam neverim, radsej mam osobny - priamy kontakt. Na internete o sebe kazdy popise hocico, len aby vyzeral v lepsom svetle (ved ja to nikomu nezazlievam).

nyky20

Pripájam sa k názoru bazalky. Tiež si myslím ,že pre hamblivejších ludí je najlepší asi internet. Už cez net toho veľa zistíš.

Tiež si neviem predstaviť, aby si začal oslovovať úplne cudzie ženy na ulici. To odmietnutie by ti velmi nepomohlo.

Tak držím palce, aby si si našiel tú pravú ....

teres

no zase tak az nie... proste napriklad ides niekam vlakom a v kupe sedi mila slecna, staci sa zopar raz na nu usmiat ak sa odusmeje tak mozes zacat nezavaznu konverzaciu a potom sa spytat ci by ste sa nemohli este stretnut...
myslim ze na tom nie je nic divneho...
Co sa tyka spoluziacky... no neviem, ja by som to asi nerobila... ste spolu kazdy den, dalsich 20 ludi to bude riesit... a tak

bazalka

Ahoj, a čo keby si skúsil zoznamku cez internet? Ja som si tak našla svoju lásku, funguje nám to skvele. A v mojom okolí poznám viac páov, ktorí sa dali dokopy práve cez internet. Za skúšku nič nedáš. Nemusíte sa hneď stretnúť, už aj z dopisovania sa dá veľa zistiť. Držím palce.

mifune

To mam akoze zastavovat slecny na ulici alebo ich nedajboze oslovovat povedzme v preplnenej elektricke ci autobuse; keby som bol vacsi Casanova tak mozno aj hej, ale s mojim vyzorom tazko.

Na druhej strane, velmi dobre si rozumiem so spoluziackou, ale tu je na vine SURODENECKY SYNDROM - pozname sa totiz prilis dobre, skoro ako brat so sestrou (hoci ani jeden z nas surodencov nema).

Deee

mne sa paci nazor od teres, ozaj skus niekoho oslovit, prinajhorsom ta odmietne...takisto by sa mi pacilo keby ma niekto oslovil na pokec trebars vo vlaku, no vacsinou sa rozkecam ja...

teres

podla mna ked nemas teda kamaratky, skus niekoho len tak nahodne oslovit... vo vlaku, v parku... pekne sa usmej a pozvi trebars na kavu alebo co:)
neviem ci sa nieco take robi, ale mna by to napriklad potesilo:)