internet-chalan

Príspevok v téme: internet-chalan
Brenda

v poslednej dobe stale tuzim po laske po chalanovi respektive muzovi ktory mi bude davat najavo tu lasku tak ako ja jemu...tesim sa z toho ze sa na internet prihlasi jeden chalan a budeme si spolu pisat pise sa mi s nim dobre ale nepoznam ho osobne tak sa mi to zda trocha "divne" preco mam taketo stavy? pls napiste kto ste mali tiez taketo stavy a ako ste sa s tym vyrovnali alebo skor robili proti tomu nieco...lebo tesit sa na chalana ktoreho ani nepoznam je zvlastne....

Deee

cim skor sa stretnite, (samozrejme verejne miesto, kde je vela ludi a niekto musi vediet kde si a kedy sa mas vratit-keby nieco), taketo priputavanie k cloveku, ktoreho nepoznas je nebezpecne, potom pride realita a vsetko caro sa strati...alebo naopak sa to moze posilnit, ale uz je to realne a rozvija sa to v kamaratstvo, ci vztah...
ja som si takto nasla manzela, ale nenamotavala som sa nanho cez net, len par viet o sebe a potom sme sa stretli

ona333

Brenda

neni na tom nic zvlastne..ja som to mala rovnako platonicka laska...ale stretnite sa lebo zbytocne iluzie to mozu byt