Som na starších...

Príspevok v téme: Som na starších...
beep

Môj problém je, že mám asi nejakú úchylku na starších mužov. Mám 16 rokov a nedokážem sa zalúbiť do niekoho pod min. 30. Najskôr to boli len platonické lásky, potom bývalý učiteľ, s ktorým som chvílu aj chodila, teraz porotca v jednej súťaži v ktorej som bola. Strašne ma priťahujú sebavedomí muži, s iskrou v očiach, také osobnosti. Na diskotekach si vždy vyberám len tých starších a všimla som si, že ja mám tiež u nich úspech tak to ženie za nimi ešte viac. Chalani v mojom veku sa mi s prepáčením totálne hnusia, nedá sa s nimi rozprávať, správajú sa ako 5 roční a len by sa ožierali čo mi príde teda absolútne nechutné. Niekedy mám pocit ako keby som nemala správny vek haha! Ako keby som mala mať minimálne 20. Aj kamarátov som si vždy vyberala starších, inteligentnejších, takých ktorí už o živote niečo vedia, a do môjho života niečo prinesú. Ale s tými mužmi sa mi to nezdá celkom v poriadku, predsalen sa trocha obávam, neviem čo od nich čakať, môžu využiť že som mladšia a slabšia.. Zatiaľ každý do ktorého som bola zalúbená sa správal jak keby bol aj on. Ale potom vyšlo najavo že sa chcú somnou len predviesť, jak nejaká trofej. Ach no neviem čo mám spraviť :/

bibi123

mna este v 18tke muzska cast spoluziakov oslovovala priezviskom:O)))
mmrk-v 16tke si sa zaujimal o baby a nie o pokemonov???:O))))

bibi123

mas spravne pochody myslienok, ze vidis aj to za aj proti... ja sama som bola rovnaka, ale nejak som vedela vycitit zamery dotycneho a nikdy som sa nesklamala vo svojich usudkoch... teraz som uz 8rokov s muzom o 10rokov starsim a nelutujem toho a mozem povedat, ze to so mnou myslel vazne, ked som este vtedy bola mlada studentka:O)))dolezite je starsieho muza omladzovat a potom pomalsie starne:O)))