Detox

carey

zdravim, chcem sa vas spytat, ci uz niekto skusal ten 28-dnovy program, som si precitala tu prvu cast (inak dakujem, ze juj to sem dalo) a moze to byt celkom dobre, len uvazujem nad tym ze idu vianoce a to by som asi nezvladala. Ale asi skusim aspon prvy tyzden a uvidim co to spravi.

ram

Prvá kniha je Zhubněte jednou provždy a druhá Najedzte sa do sýtosti?
Načo treba obidve knihy? Myslím že na seba nenadväzujú, každá je samostatná i keď od jednej autorky. Som z toho popletená. Napíš Helus ako Ti to ide a ako si predstavuješ našu spoluprácu pri chudnutí.

Helus

Su to receptiky na baze zeleninky,ranajky su jablko,mrkva orechy,hrozienka,nastruhane s medom,a obed je brokolica so syrom ,vecera cviklovy salat,a kazdy den je iny recept,ale tie recepty sa opakuju.Ziadny chlieb,pecivo,zemiaky,ryza.Vcera ma nastartovali 2 zakaznicky,ktore si kupovali syr na brokolicu,a ich koleginky maju viditelny ubytok,tak ma to nakoplo.Ak mi posles adresu,tak ti nejake info preposlem,emailom.

Helus

Ahoj vekom nic nie je likitovane,len potrebujes k tomu knihu,kvoli receptom,a to je vsetko.Su to 2 knihy,1 je o detoxe a zaroven schudnuti,a druha sa vola Najedzte sa do stihlosti.

ram

Mám dve otázky:
1. či je prihlásenie limitované vekom - mám už dosť rokov
2. aký je vlastne tento spôsob chudnutia, nepoznám ho.