Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Choroba - Nervozita?

Príspevok v téme: Choroba - Nervozita?
Som zmeteny

Zdravím.
Som žiak ZŠ. Som v 9 ročníku. Už asi 4-5 rok ma každé ráno prehána. Je to dakedy aj cez školu. Po škole čo je cca 14:00 je už všetko v poriadku. Toto sa mi deje celý školský rok ale niekedy sa mi to aj cez prázdiny vracia. Chodil som stím po doktoroch ale zistili my len niečo na črevách a dali mi tabletky Kreon. Ktoré mi zo začiatku pomáhali ale časom prestaly tak som začal brávať každy večer 2 tabletky zase mi to pomohlo lenže doktora povedala že mám bravať iba jednu. Prazdniny prestali škola nastala a zase to začalo. Tak každe ráno si dam buc horkú čokoladu alebo banán.
Prosím Vás neviete čo mi je?
Celkom sa začínam priklánať k tej nervozite. Možete mi poradiť čo by som mal robiť aby som sieľ v pohode bez stresu? Tabletky/prasky/strava......Dakujem za rady.

house

Venuj sa viac sportu pohybu na cerstvom vzduchu dolezite su denne sprchy, upravit stravy(jedalnicka) na zahustovanie.Ja som mal tzv.nekludne crevo ked som nahle vysadil jeden liek na ukludnenie.Mal by si zajst aj za psychiatrom, resp.mali by Ta tam lekari poslat.

Nervozita

Počúvaj a čítaj Miško.
Psychika je podmienená z časti aj zdravotným stavom. Ak si dáš zdravie do poriadku tak sa aj ukľudníš.Všetky nápoje čo piješ aj jedlo sú napchaté konzervačnou a ochucovacou chemiou. Z tohoto sú všetky deti podráždené -nervózne. Potrebuješ denne vypiť aspoň 1liter čistej zdravej vody potom si telo dá rady s tou chemiou čo máš v tele.

janka666

Vyzerá to na neurozu zo školy. Je to psychický problém. Dali ti lieky, aby si nemal často stolicu, ale nikto sa nepozastavil z lekárov nad tým, že je to nervového povodu?!..mal by si ísť asi s tým k psychologovi ..lieky pomôžu ako prvá pomoc, príčina je niekde inde.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Choroba - Nervozita? - Fórum - ZDRAVIE.sk