Suchá pleť

Príspevok v téme: Suchá pleť
kacena78

krémujem sa každý deň aj 3,4krát...napriek tomu mám veľmi suchú pokožku na tvári, na niektorých miestach sa mi ošupuje a cítim ako-keby sťahovanie.samozrejme, že to uberá aj na estetike tváre...vyskúšala som nespočetné množstvo krémov, ale ani jeden nepomohol..nepoznáte nejakú fintu ako to zmierniť alebo úplne odstrániť????ďakujem

Iva Horska

ked sa mozem podelit o skusenost,mala som ten isty problem s pokozkou,vrasky,supinata sucha plet az zacervenanie,nasla som si uzasne osetrenia a problen sa vyriesil,kontakt na pani 0911987564,stale tam chodim raz mesacne,je to na Exnarovej ulici 2 v Ruzinove

mejty

Ja si 2 - 3x do týždňa robím peeling zo zrnkovej kávy - 2 lyžičky zrnkovej kávy zalejem jednou polievkou lyžicou prevarenej vody, potom pridám trošku čistiaceho krému alebo gélu a spravím si peeling. Veľmi mi pomohol krem krém sebamed s Ureou na suchu pleť a krém vitamín E od Dr. Muller, ktorý kupujem v lekárni. Vyskúšala som tiež množstvo krémov,ale až tieto dva mi pomohli, odvtedy ako ich používam nemám problém so suchou pleťou, nerobia sa mi ani žiadne šupinky a pleť je vláčna a hydratovaná. Sebamed kupujem v DM drogerii

krémik

ja si pripravujem 100% prírodné krémy doma už asi 2 roky. začalo to suchou pokožkou u mojej dcérky a výskytom červených fliačkov. nie je nič lepšie:) môžem len odporúčať. len si treba kúpiť čo najkvalitnejšie ingrediencie...netreba šetriť!

Ester582

Jasne, musim aj ja povedat ze ta pevonia to je super. urcite si ju treba kupit, ostatne kremy o nicom, len hydratacne pevonia. Nic ine len pevonia, takze nevahajte a kupujte.

ester851

ja som týmto veľmi zvykla trpieť, hlavne v zime alebo potom ešte v lete pri mori...už prirodzene mám suchú pokožku, ale teda v týchto obdobiach sa mi to ešte zhoršovalo. a najhoršie čo sa dá urobiť, je stále krémovať, lebo potom si na to pokožka zvykne a nebude sa dať bez toho vydržať. ale musím sa teda pridať k babám, ktoré tu už spomínali eshop pevonie ( www.pevoniaeshp.cz) lebo tam som si začala kupovať hydratačné krémy a zdá sa, že tá prírodná kozmetika mi sadla lepšie ako čokoľvek iné :)

tezera778

Netreba do toho vrážať takéto prachy. Kúpila som si Hydratačný denný krém s obsahom konopného oleja za 5,20 eur a som veľmi spokojná a to mám naviac nielen suchú ale aj veľmi citlivú pokožku so sklonom k tvorbe červených žiliek.

Eva 80

Ja odporucam Bio arganovy olej z lavandulovym olejom, je to najlepsi kombinacia a aj velmi vzacny a nema ziadne parfeny a je bez alkoholu. Vrele odporucam.
www.alassalabeauty.sk

Eva 25

ja mám veľmi citlivú pleť a suchúpleť , používam tento krém, je fakt výborný. Nenecháva žiadny film a ani pokožka vobec ne mastná, práve naopak je krásne napnutá. Toto je Bio kozmetika bez paradenov.Odporučam
www.alassalabeauty.sk

Beauty12345

kralovna_12 jasne ze mozes ja pouzivam tuto radu pevoniaeshop.cz, myslim si ze ponúkajú aj nejake vzorky, tak pozri, nie je to sice najlacnejsia kozmetika ale podla mna sa investovat oplati