Suchá pleť

Príspevok v téme: Suchá pleť
kacena78

krémujem sa každý deň aj 3,4krát...napriek tomu mám veľmi suchú pokožku na tvári, na niektorých miestach sa mi ošupuje a cítim ako-keby sťahovanie.samozrejme, že to uberá aj na estetike tváre...vyskúšala som nespočetné množstvo krémov, ale ani jeden nepomohol..nepoznáte nejakú fintu ako to zmierniť alebo úplne odstrániť????ďakujem

adrika87

mne sa pravidelne pokozka vysusuje cez zimu, nepomahali ziadne kremiky, kupila som si zvlhcovac vzduchu, mam Humio, a problemy so supinkovatenim mi zmizli, zvlchcovac ma aj led ozvetlenie takze je to pekna dekoracia zaroven :-) ja som objednavala zo zahranicia u nas som nasla napr tu -odkaz odstránený-

zlatko1966

Ja som sa tiež dostala ku Konopného krému, je pre ultradehydrovanú a suchú pokožku. Výborná vec, dokúpila som si aj očný krém. Potom ešte používam 100% marulový olej. Pozor nie marhuľový ,ale MARULOVÝ. Je v tom veľký rozdiel. Ten si vmiešavam do krému ,alebo vklepávam do očného okolia. Neuveriteľne vyhladí vrásky s týmto fíglom som si veľmi polepšila.

Beauty12345

Ja som sa s tymto trapila dlho dlho dlho, az som si raz povedala ze kaslem na kozmetiku z drogerky a pojdem do niecoho lepsieho a oplatilo sa, takze odporucam investovať do takychto veci :)

marion78

ahoj,mne dost pomohol krem clinique moisture surge.je dost drahy,ale zazrak,nemusi vsak sadnut kazdemu,tak ako je to so vsetkym..takisto prestala som si umyvat tvar chlorovu vodou, iba ruzovou,alebo prevarenou.A este oleje, sedi mi konopny,mandlovy,jojobovy,olivovy..ospevovany kokosovy mi napr.vobec nesadol,kazdemu ine,preto je to niekedy na dlhsie trate,takisto som dlho hladala..Hlavne mi,ale dal dokopy plet ten krem:)

lombardo1981

Konečne niekto aj s bambuckým. :) Ale dá sa kúpiť aj lacnejšie. V e-shopoch špecializujúcich sa na predaj surovín na výrobu prírodnej kozmetiky. ;)

ExpertKa1

U mňa najviac funguje nerafinované bambucké maslo. Pleť mám príjemne hydratovanú, nikde ma neťahá a čo je hlavné, bez pocitu mastnoty. Navyše ju mám krásne čistú, lebo maslo pôsobí aj protizápalovo.

zubrienka16

Kacenkaa ja mám veľmi citlivú pleť a suchú ako ty, používam tento krém, je fakt výborný. Nenecháva žiadny film a ani pokožka není mastná, práve naopak je krásne napnutá. Toto je môj tip
www.krasnadoma.sk

zuzi74

Kacenkaka, kokosovy olej je sice mastnejsi na plet, ale napr. taky arganovy, pouzivas na navlhcenu plet? Ja som robila chybu, ked som si ho davala na suchu. Prave vtedy moze mat opacny efekt a plet moze skor vysusovat a riadne sa nevstrebe. Kazdy jeden olej treba davat na navlhcenu plet a jemne vmasirovat. Staci aj obycajna voda. Plet sa nebude lesknut a bude krasne hydratovana.