Suchá pleť

Príspevok v téme: Suchá pleť
kacena78

krémujem sa každý deň aj 3,4krát...napriek tomu mám veľmi suchú pokožku na tvári, na niektorých miestach sa mi ošupuje a cítim ako-keby sťahovanie.samozrejme, že to uberá aj na estetike tváre...vyskúšala som nespočetné množstvo krémov, ale ani jeden nepomohol..nepoznáte nejakú fintu ako to zmierniť alebo úplne odstrániť????ďakujem

BeautyLove

ja mám doma BIOWARE žehličku na tvár od dixa a vždy po kúpaní používam ultrazvukové a galvanické ošetrenie nakoľko som mala suchú pokožku, pokožka mi začala oveľa lepšie spracovávať krémy aj gély, je hydratovanešia, občas ak sa mi objaví akné tak použíjem a pekne zmizne . tak to skús obzrieť, myslím že to stojí zato oveľa menej teda neinvestuješ do krémikov atd

martinaZV

mne jedine neutrogena pomoze ked mam suchu pokozku, inak olej vobec nepouzivam, skusila som raz a velmi mastna som bola

Kacenkaka

mne kamoška odporučila arganový olej ale vôbec som nemala pocit, že by mi to pokožka vsiakla, potom som chvíľu používala kokosový olej ale akosi mi vadilo, že mi ostávala mastná pleť, stále bojujem s vysušenou pokožkou, ale mohla by som ešte vyskúšať ten makadamiový ale krémy moc nemôžem používať lebo mám veľmi citlivú pokožku

ostruzina

Anabelka a ten makadamiový krém je dobrý? Kde by som ho kúpila, chcela by som ho vyskúšať celkovo ma zaujíma.

anabela89

Ano priklánam sa k nazorom o Argánovom oleji alebo aj Makadamiový olej.
Ja som tiež dlho hĺadala a teraz mam denny krem s makadamiovým olejom myslim že zatial spokojnosť.

zitkaobe

najhoršie je to hlavne v zime s tým sa nedokážem ani vyrovnať ... pritom je tolko rôznych metód ... odporúčam si pozrieť zdravie.zariadim.sk

zuzi74

Arganovy olej je dobry na plet, ale mne zo zaciatku na moju vysusenu a podrazdenu plet nestacil. Velmi mi pomohla prirodna kozmetika Elysson. To su vyborne zarabane kremy, nie tie, ktore mastime na plet viackrat za den a ziadny vysledok, len si vysusime a podrazdime plet.

Green Sheep

trochu neortodoxná metóda, ale vyskúšaná a lacná - skús si spraviť masku z ovčieho jogurtu! my sme to skúšali s viacerými babami, každej zafungovalo trochu inak, ale tvoj problém to vyriešilo u každej - hydratácia a zvláčnenie na 100%. Treba ten jogurt potom dobre umyť! Ak neviete kde kúpiť ovčí jogurt, skúste www.greensheep.sk. ..a potom použite biely neochutený ;-)