Pohyby plodu

Príspevok v téme: Pohyby plodu
Andrea 03

Ahojte maminky, chcela by som sa spytat, ci mate niektora skusenost s neskorymi pohybmi. Som v 25tt a stale necitim nic co by mi pripominalo pohyby. Ad 1) neviem co mam ockavat, nic ako motylika, bublinky ci rybku v bruchu necitim, Ad2) uz vobec nie vecer,ked som v klude, ked vacsina tehuliek prave pocituje pohyby. Nieco mozno citim, ale zas neviem ci to ozaj nie su creva, kedze je to vacsinou par minut po najdeni.Na UZV bolo vsetko v poriadku.

vevericka

netuhlka..ked jej ches pustat hudbu dobre..ale nie preboha trance nic neprirozdene..jemne tony, relaxacne,. alebo jemnu vaznu hudbu..veselu..ziadne tuc tuc, metal..dieta dokaze citit aj stres vdaka hluku, ktory k nemu prenikne..a prave trance, tuc tuc techno metal a podobne silne tony su pre dieta hluk a stresuju.

Netehulka

Ale nebud citlivka, jajka. Co je "ohladuplne", ta hudba ci ta poznamka k obezite. Su to fakty, ja sa nehram na cukrovu barbinku.

Je to fakt, ze ak ma niekto ovela viac tuku, tak citi pohyby neskor.

Takisto je faktom to, ze pri hlasnejsich zvukoch babatko reaguje. Hudbu pocuje, aj ked nie az tak silno, ako ju pocujeme my. Babatko sa moze zobudit aj pri hlasnom rozpravani aj vonku v obchode. Neviem, na co narazas jajka, ale ja som az prilis ohladuplna a budem to musiet zmenit.

Tak Andrejka, daj nam vediet, ako reaguje babatko na hudbu. Mne reagovala aj na chrapanie starkej, ale to radsej neskusaj. :-)

Netehulka

Ak nie si obezna, tak by si tie pohyby mala citit velmi dobre.

U mna su to niekedy rybka, niekedy ako ked si chcem "prdnut", ale niekedy je to silne, az to boli. Som v 24 tyzdni a citim taketo silne veci od konca 19 tyzdna.

Ked ju chcem zobudit, tak jej pustim hlasnu hudbu, vacsinou trance, alebo nieco ine tanecne, co ma vysoke a velmi nizke tony. Vtedy sa zobudi a kope. Tak to skus aj ty. Pohyby citim rano aj vecer. Takisto, ked sedim v autobuse, tak to natriasanie a hluk ju zobudi a mrvi sa o 100/6.

Tak skus najprv tu hudbu. Mala by si ju aj fyzicky citit, moja sa niekedy nalepi na prednu brusnu stenu a tlaci tak, ze az ma to boli. Take nic necitis?Potom je to v okoli aj tvrde ako kamen.

Skus ju zobudit a napis nam, ako si dopadla.

jajka001_

nie je to ako motylik ani rybka ani bublinky :) skor to pripomina tie creva, aj ked rozdiel tam je citit, je to ako nieco cudzie, nie tvoje telo, maly votrelček čo ťa kope všetkou silou :)