japan style

meisy

neviem presne ako to je, napis co by si chcela a vsetko prepocitam a dam ti vediet. Čo so videla na mimibazare, tak tam mali postovne za kus 5€ a veci tam mali drahsie, niektore az prehnane

meisy

neviem presne ako to je, napis co by si chcela a vsetko prepocitam a dam ti vediet. Čo so videla na mimibazare, tak tam mali postovne za kus 5€ a veci tam mali drahsie, niektore az prehnane

meisy

neviem presne ako to je, napis co by si chcela a vsetko prepocitam a dam ti vediet. Čo so videla na mimibazare, tak tam mali postovne za kus 5€ a veci tam mali drahsie, niektore az prehnane

simonečka

aha a to ako, cim menej kg tym vacsie postovne ci naopak? :D aby som vedela ci sa mi to oplati objednavat, zajtra ti dam vediet, dufam ze bude stacit lebo som kamoskam napisala nech si vyberu ak nieco chcu.. :)

simonečka

ahoj meisy, tak predsa ides objednavat a kolke by sme boli keby som si aj ja objednala? kolko by bolo potom postovne, daj vediet a ja idem kuknut co by som chcela :D

meisy

Takže ja idem objednávať z tej stránky, kto by mal záujem hláste sa sem. Nad 30USD je tam DPH 19% a nad 170USD sa platí + ešte 12% clo.

simonečka

no veru na tej ceskej stranke su vyssie ceny, a to je postovne az take drahe z usa? 59 euri? ja som to teraz pozerala a nasla som ze 20 eur je postovne na slovensko, ale neviem ci som to dobre prelozila :D

Linguistics

Dievcata, ved preto sa na tu US stranku tiez tak casto pozeram, krasne a lacne vecicky tam maju :) Ta ceska stranka je ladiesfashion.cz :) Predavaju JapanStyle, len za vyssie ceny.

simonečka

na tej stranke maju kraasne spolocenske saty a lacnee, a chystam sa vo februari na ples takze dufam ze sa najde este niekto, kto by si chcel tiez nieco objednat :)) musim sa popytat kamaratok ci by si nechceli objednat..