pači sa mi mladšia žena

Príspevok v téme: pači sa mi mladšia žena
tomas112

Dobrý, chcel by som poznať váš názor: Ženy som mal po svojom boku vždy vekovo mne rovné, o dva tri roky mladšie. Až doteraz. Páči sa mi totiž jedno dievča o 18 rokov mladšie odo mňa. Nechápem to, ale viem že som do nej zaľúbený. Či sa jej páčim neviem, ale vždy keď sa stretneme (a to je dosť často, pracuje u mňa) je veľmi nervózna. Neviem mám jej dať nejako najavo že sa mi páči alebo mám byť ticho alebo... Ak s tým máte niekto skúsenosť poradte

keisii

Tommy°Lie, po prečítaní tvojho príspevku mi tečú slzy po líci, jednoducho som sa neovládla. K téme. Osobne som sa názor, že vek nehrá v tomto prípade veľkú rolu. Samozrejme, že by bolo lepšie, kebyže je medzi vami menší vekový rozdiel, ale čo sa dá robiť, keď to osud zariadil takto a ty si sa do nej zamiloval. Neskôr by si si to vyčítal, kebyže drzíš jazyk za zubami a neozveš sa. Naozaj nemáš, čo stratiť. Pozvi ju na večeru a uvidíš, čo povie. Nevravím len plané reči, medzi mnou a mojím je 13r. vekový rozdiel. On má 31, ja som ešte mladučká. Najskôr to bolo len také flákanie, no časom sme sa do seba zamilovali. Aj ja by som bola radšej, kebyže bol mladší či ja staršia, no nedá sa nič robiť, milujem ho a len kvôli veku by som názor nemenila. Určite to nenechaj tak, možno sa z toho vykľuje tvoja životná láska. Nebola by škoda zahodiť túto šancu len kvôli tomu, že je medzi vami vekový rozdiel? Bola. Veľká!! Držím palce.

majuska_majk

Myslim, ze by si jej mal aspon naznacit, ze sa ti paci. Napriklad jej skus raz zlozit nejaky kompliment, aby jej bolo jasne, ze sa ti paci. Potom to uz musis nechat na nu. Ak aj ona ma o teba zaujem, da ti to najavo, ci uz hned alebo casom, resp. sa bude spravat este milsie k tebe od toho momentu. Ak o teba zaujem nema, tak si mozno vsimnes, ze jej to bolo neprijemne, alebo ze ju tvoj kompliment nepotesil a bude si od toho momentu drzat od teba skor odstup. Ale prvy krok je zrejme na tebe. Ak o nejake zblizenie naozaj stojis...Vekovy rozdiel nehra ulohu. Mne sa tiez paci muz starsi o 21 rokov.

BibuSHICK_pd

noo ja osobne mam 18 a moj chalan 33(cize 15r rozdiel) ale nic to nemeni mne na veku nezalezi a aj ket sa mi niako najprv nelubil teras ho milujem viac nez moj zivot a len tym ze ket som bola 2tyzdne doma(on je nemec a teras zijeme spolu v nemecku) v sk tak mi pisal a volal a nejako som sa taak strasne pekne zalubila ze to bolo as neuveritelne ako velmi som ho znovu cela videt,,,,a som stastna je uplne ako ja vieme si najst zabavu a aj po sexualnej stranke je to wuaw:) *

BibuSHICK_pd

noo ja osobne mam 18 a moj chalan 33(cize 15r rozdiel) ale nic to nemeni mne na veku nezalezi a aj ket sa mi niako najprv nelubil teras ho milujem viac nez moj zivot a len tym ze ket som bola 2tyzdne doma(on je nemec a teras zijeme spolu v nemecku) v sk tak mi pisal a volal a nejako som sa taak strasne pekne zalubila ze to bolo as neuveritelne ako velmi som ho znovu cela videt,,,,a som stastna je uplne ako ja vieme si najst zabavu a aj po sexualnej stranke je to wuaw:) *

smajliQa

co to trepete, o akej protihodnote????
zato, ze sa na svete najdu kurvy a kokotkovia, neznamena ze ich musite k nim prirovnavat..... FUJ!!!!! pekna uroven!!!!

consull

pristahovali sa k nam susedia. On 40 ročný úspešný podnikateľ (asi 120 kg, plešatý, s bradavicami po tvári), ona 19 ročná krásavica, finalistka miss ale v srdci jednoduché dievča z dediny. Akurát sa im čerstvo narodila dcérka. Prešlo 15 rokov a sú spolu stále. Ona je aj naďajek krásna žena, na ňom už vidno vek, je ešte tučnejší a plešatejší.Obaja si zvykli, že ju považujú za jeho dcéru, nie za manželku a je im to jedno...

Je výhodou, ak si nájdeš mladú partnerku, aspoň sa bude mať o teba kto na staré kolená starať. Avšak dotyčnej žene musíš ponúknuť patričnú protihodnotu - výborné finančné zabezpečenie. Len tak to bude fungovať...

smajliQa

necitala som prispevky predo mnou, ale ak by islo o mna, vek by pre mna nehral rolu. je mi jedno ci chlap ma 25,30,40... musi ma pritahovat.. no hovorim o inom druhu....pritahovanie ako take je fajn...ale ja hovorim skor o tom ako sa ku mne sprava, ako sa sprava k ostatnym, ako sa vyjadruje, ako vystupuje, musi byt gentleman proste...dat tej zene najavo ze sa mu vyrovna, ze mu nie je ukradnuta... ze sa mu paci, ze si ju vazi....
rozumies.... ak je nervozna, mozno je to tym ze pre teba pracuje a ak su sympatie obojstranne, tak ta nervozita je pravda vacsia,,, ale mas minimalne 37,38 rokov, takze uz mas nieco za sebou, a mal by si teda spozorovat, ci sa jej pacis aj ty :)) rozhodne by som to skusila... nemozes nic stratit...:)

Tommy°Lie

Lillllllss

Veľmi Vám prajem, aby bol Váš vzťah tak nádherný už naveky, a ukážte všetkým že vek je ten jedným z najmenších problémov na ktorom by mal vzťah skončiť...
Prajem Vám veľa zamilovaných rôčkov a drobcovi hlavne veľa veľa zdravíčka. Blahoželám :)