Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vodicak

silwa

NR je divoka, dokonca viac ako BA, kde su na kazdom metri semafory... ak sa budes vyhybat kruhacom pri zobori a novom tescu, tak to bude v pohode... ale strach na cestu nepatri. Ak nebudes sebavedoma, tak rychlo sposobis nejaku dopravnu koliziu, takze rozvahu, zapni si radio(aj pri instruktorovi alebo sa s nim rozpravaj a takto Ti to pojde najlepsie).
hlavne neblokuj nam nebojazlivym lavy pruh:))) vela stastia

TrainingBoy

hm, vsetky tri pripsevky zacinali "neboj" :) kludne sa boj ak chces :))
pocuj neviem ci to tak funguje aj u zien, ale ja som proste sadol a isiel :)) vpodstate som to ani necakal lebo som vtedy nemal mat jazdu, no taka jednoducha cesta je ako pre male deti, staci jazdit podla ciar a v spravnom smere :))
inac ja osobne som sa citil istejsie ked som po skonceni autoskoly sedel vo vlastnom(tak to vyzera ze nervozny som bol z instruktora a nie z jazdenia) lebo aj ked urobis nejaku blbost pri tej rychlosti v meste sa malokedy nieco stane, ostatni ta predsa vidia a dokazu zareagovat...no najviac ta nauci jedine prax, je dobre jazdit rozhodnuto a kludne, cize nezmetkovat a mat dost casu zareagovat
a mozno sa ti raz aj stane ze ti instruktor pocas jazdy zaspi, ako sa to stalo mne :) ja som to bral ako kompliment :))

jajkafr

ahoj neboj....
zvládneš to... ja som sa tiež bála jazdy neskutočne, teórii ani nie lebo nemám problém naučiť sa čosi, ale z jazdy som mala neskutočný strach a teraz mám vodičak 3 roky a jazdím sama kde mi treba :D

nathália09

zvládneš to,neboj-ja som sa tiež bála,ale nemáš čoho-on je tam od toho aby ti všetko vysvetlil,a ked budeš za volantom pomože ti-aj on má pred sebou brzdu v prípade,že zazmätkuješ-ale nemáš sa prečo báť.Pojde ti to,a bude ťa to velmi baviť-hlavne musíš sledovať značky-hlavnú ulicu,to poznáaš,a prednost ked dávaš-tak stojíš-to je jasné.
Ostatne autá maju rešpekt pred autom z označením autoškola-teraz je to ľahšie,lebo sú skoro všade kruhové objazdy.
Zvládneš to,neboj-ja ti verím.

nyky20

Ahoj! Neboj naučia. Hlavná vec je, aby si sa ty nebála - čo sa síce lahko píše, ale tažšie sa to dosiahne. A vie o čom píšem. Ja som mala rovnaký strach ako ty ( ked nie väčší )

Ja som išla na prvú jazdu tak, že som nikdy ani za volantom nesedela - ani ked auto stálo : D . No tiež sa inštruktor tváril, že takú vidí prvý krát, ale dalo sa to prežiť. O to som sa horšie cítila, že daný " pán" inštruktor bol len o pár rokov starší ako ja.

Čo sa týka mojích jázd boli strašné : ) Asi 2 jazdy pred skúškou mi narovinu povedal, že sa bojí, že tú skúšku neurobím. Vtedy som si povedala, že je mi to už jedno a ked ju neurobím tak na to kašlem. A tie dve posledné to bolo už niečo iné. Jednoducho som sa už nebála bol tam on keby niečo a nemala som už také stresy. A sám inštruktor ani neveril, že som to ja. A pochopila som, že mi to nešlo iba koli strachu.

TAk držím palce, ale som si istá, že to zvládneš.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vodicak - Fórum - ZDRAVIE.sk