Viecka korekcia

fanka

Dobrý deň. Chystám sa tiež na operáciu horných viečok. Som zo žilinského kraja.Môže mi niekto poradiť kde v Žiline by bolo možné toto absolvovať a môžete sa podeliť so svojími skúsenosťami? Ď.

gaja

aj ja sa chzstam na operaciu hornych viecok, ak ste niekto bol ako prebieha operacia je to bolestive a ako je to po operacii dakujem

Beyby

ahojte..mám len 17 rokov a mam už spadnute horne viečka.. mám to asi dedične a veľmi mi to vadí, a s upravou viečok by som bola aj krajsia... neviete o nejakom kréme co by apson nejako spevnil tie viečka..? na plastiku nemám peniaze, ale ked budem starsia urcite si taku korekciu dam spravit... len teraz na nejaký čas nejaky krem aby ma to menej trápilo...diki

mudr. guba

ahojte, uvažujem nad operáciou zväčšenia prsníkov. v podstate som už takmer rozodnutá pre MUDr. Guba z ULK, ale človek nikdy nevie. Máte niekto prosím podobnú skúsenosť.Za každú radu vopred ďakujem. M.

jarka19

DOBRY DEN..MAM PROBLEM S PADAJUCIM OBOCIM-VIECKAMI,AZ MI TO ZAKRYVA OCI.CI MATE SKUSENOST S DAKYM KOZMETICKYM CENTROM V BRATISLAVE,CI JE TO RIZIKOVE A KOLKO TO STOJI,DAKUJEM PEKNE

wien

Mile damy,
dala som si urobit korekciu dolnych viecok. Nadhera, umelecka praca... Robil mi to doktor Simkanin, vyborny plasticky chirurg, velmi prijemny, uzasny clovek... Mozem len odporucat a dakovat.