hladam designerske oka :)

jajaja99

ako vravi trulO, asi by som brala biele doplnky. na vyvazenie farieb "pohodit" nejaky "teplejsi" jemne oranzovy doplnok...ale len jeden pekny exemplar. alebo by mozno stacil pekny izbovy kvet....velkost a vyska zalezi od vysky nabytku...aby sa nestal stredobodom miestnosti, ale ani neutopil....

názor

A ešte niečo tú zelenú som skúšala,je to v kombinácii s modrou dosť chladné,ale každému sa páči niečo iné.

názor

Keďže odtieň steny v mojej spálni chytil na modro a tiež mám podobný odtieň,ako je u teba na skrini na plávajúcej podlahe,dlho som rozmýšľaľa ako to celé doladiť a dodať izbe šmrnc...u mňa vyhrala bordovo-ružová kombinácia,záves,nejaké doplnky,obliečky na perinách a vyzerá to naozaj výborne.

TruloO

Ahoj, zelene ani fialove sa k tomu urcite nehodia. Skor by som to ladil cele do bielo hnedej kombinacie. Skus si pozret poslednych 5 obrazkov na tejto stranke:

www.hirth-reality.sk

happi:-)

jasnejsie farby, kvoli tmavemu drevu nabytku. Skor teda tu zelenu, mozno oranzovu alebo mne sa teraz paci kriklavo ruzova- v kombinacii s ciernou farbou nabytku.