Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schizofrenia

Príspevok v téme: Schizofrenia
pupalka

Moja 20-ročná dcéra ochorela na schizofréniu, momentálne leží na psychiatrii. Som z toho zúfalá, neviem ako dlho sa bude liečiť a či sa z toho vôbec dostane. Už asi nikdy nebude ako predtým. Kto máte podobné problémy, podeľte sa so mou o svoje skúsenosti a poraďte mi, ako ďaalej žiť.
----------------
"Schizofrénia (Schizofrénne psychózy)" www.zdravie.sk
"Schizofrénia" www.zdravie.sk

sureves

Eri1987- no pokial bol v poriadku kym nanho neprisli halucinacie tak ak sa dostane do povodneho stavu, bude ti verit tak ako ti veril predtym...

Eri1987

Sureves:Vysadil ich sam.Wraj ich nepotrebuje..wdy prespal po nich cely den a v noci bol hore.mali sme z toho konflikty....Ked pojde k lekarovi,tak mu bude wediet pomoct,alebo nadalej bude werit tomu,ze ho nelubim a mam ineho?

sureves

Eri1987- no tak to ti ostava len cakat....treba len odstranit z jeho dosahu veci, ktorymi moze ublizit sebe aj ostatnym, pretoze ak si povie, ze sa chce rozviest a budete mu to vyhovarat, moze byt agresivny.....nech je v klude kym pojde za psychiatrom.....a tie antidepresiva neberie lebo nechce alebo mu ich vysadili....?...pretoze ak si ich vysadil sam, mozu nastat komplikacie aj z toho...

Eri1987

Ahoj.S manzelom sme spolu len kkratko.buduci mesiac budeme mat 1. vyrocie a mame pol rocnu dcerku.Pred par rokmi unho diagnostikovali paranoidnu schizofreniu.Bol hospitalizowany.(Vtedy sme este neboli spolu)Doteraz bol v pohode,ale pred mesiacom odisiel pracovat do Nemecka.Pred vcerom sa vratil,mal dobru naladu,vsetko bolo o.k...az do vecera,ked sa zacal spravat cudne.Vcera ma obvinil z toho,ze ho podvadzam a chce sa rozviest,prepukla unho psychoza-ma halucinacie.Teraz je u svokry,ja s malou u mamy...newiem ako sa mam k nemu spravat,ako mu pomoct.ci ma nas vztah vobec zmysel.Som velmi zufala.Prosim poradte mi niekto

Eri1987

Ahoj.S manzelom sme spolu len kkratko.buduci mesiac budeme mat 1. vyrocie a mame pol rocnu dcerku.Pred par rokmi unho diagnostikovali paranoidnu schizofreniu.Bol hospitalizowany.(Vtedy sme este neboli spolu)Doteraz bol v pohode,ale pred mesiacom odisiel pracovat do Nemecka.Pred vcerom sa vratil,mal dobru naladu,vsetko bolo o.k...az do vecera,ked sa zacal spravat cudne.Vcera ma obvinil z toho,ze ho podvadzam a chce sa rozviest,prepukla unho psychoza-ma halucinacie.Teraz je u svokry,ja s malou u mamy...newiem ako sa mam k nemu spravat,ako mu pomoct.ci ma nas vztah vobec zmysel.Som velmi zufala.Prosim poradte mi niekto

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schizofrenia - Fórum - ZDRAVIE.sk