Schizofrenia

Príspevok v téme: Schizofrenia
pupalka

Moja 20-ročná dcéra ochorela na schizofréniu, momentálne leží na psychiatrii. Som z toho zúfalá, neviem ako dlho sa bude liečiť a či sa z toho vôbec dostane. Už asi nikdy nebude ako predtým. Kto máte podobné problémy, podeľte sa so mou o svoje skúsenosti a poraďte mi, ako ďaalej žiť.
----------------
"Schizofrénia (Schizofrénne psychózy)" www.zdravie.sk
"Schizofrénia" www.zdravie.sk

janes1507

myslim ze tuto temu by asi mali zamknut skor nez sa tu zacne do toho miesat aj nieco ine.
johnyZ ani ty nemozes povedat ze je to cista pravda aj keby to bola, jedine ze si nieco take zazil co pochybujem.

johnyZ

Ja sa nevadím, ja som len napísal, aby to vyskúšali. Iný by toto nezverejnil. Majte sa! A robte si čo len chcete.

johnyZ

Latinskú verziu, alebo starosloviensku majú takisto vaši kňazi, ale problém nie je v jazyku, pokojne sa to kňaz môže pomodliť aj po anglicky.

johnyZ

Ja nepíšem bludy, ale čistú pravdu, ktorá je rokmi overená. Mal by to robiť kňaz a ľuďom, ktorí trpia schizofréniou alebo majú na to náber vrelo odporúčam, aby to vyskúšali (ak napr. začínajú počuť hlasy). Len s tým choďte pokojne za kňazom, on bude rozumieť tomu, čo som napísal. Jeden človek takto pomáha iným ľuďom 20 rokov a nebadať na ňom, že by bol nejako karmicky zaťažený:) Ľudia sa zahrávajú s oveľa horšími vecami ako je modlitba, to mi verte a práve takí dopadnú najhoršie a majú také problémy.

janes1507

boze ludia nic proti vasim osobnostiam ale zakladatel temy tu prisiel ziadat o pomoc psychycku, a nie o to aby niekto tu hladal nejakeho ducha.
Ak taketo nieco duchovne existuje ako tu rozpravate co aj verim v to ze nieco take existuje tak nemali by ste sa s tym zahravat. Tieto duchovne bludy ake tu napisal johny my skor pripadaju ako holywoodske bludy. A ak nieco take podobne funguje ako taketo vyhanacske modlidby tak ich ucinok funguje iba v originalnom jazyku. A dalsia vec je ze nic nieje zadarmo takze nezahravajte sa s takymito vecami pretoze clovek je v tomto nemennom prirodnom systeme uplne nic a nieco mocnejsie je nad ludmi a iba to urcuje smer. Zasah do niecoho takehoto spiritualneho ako tu o tom hovorite je akcia, a ako uz kazdy dobre vie vyvola to reakciu a samozrejme ze nikto nevie aku.
A ziadny spiritualny odbornici na to neexistuju!!! Su to len podvodnici. A ak niesu a naozaj to funguje tak potom nevedia s cim sa zahravaju.
Nedavajte ludom falosnu nadej pretoze ich to este viac nici bez toho aby si to uvedomovali.

IRE88

Jaj ľudia, niektorí z vás asi ani neboli v kontakte so schyzofrenikom, a potom tu píšete to, čo píšete. Niektoré články sú na smiech..

johnyZ

Schizofréniu môže spôsobovať duch, alebo podobná entita, ale nemusí, môže to jednoducho prepuknúť. Príčiny môžu byť rôzne. Jedným zo spôsobov ako môže laik zbaviť iného ducha, alebo kliatby je, že vstúpite svojou psychikou zo spodu do hlavy postihnutého a budete sa modliť toto: oh God of gods and Lord of lords, Creator of the fiery ranks and Fashioner of the fleshless powers, the Artisan of things heavenly and those under the heaven, Whom no man has seen, nor is able to see, Whom all creation fears. Into dark depths of hell you hurled the commander who had become proud and who because of his disobedient service was cast down from height to Earth as well as the angels that fell with him, all having become evil demons, grant that this my exorcism being performed in Your awesome name be terrible to the Master of evil and to all his minions, so that no harm might be worked against Your sealed image. Let those who are sealed, receive the strength to tread upon serpants and scorpions and upon all power of the enemy. For manifested, hymned and glorified with fear by everything that has breath is Your most holy name of the Father of the Son and of the Holy Spirit. Now and ever. And unto ages of ages. Amen.
Táto modlitba sa používa aj na odrobenie porobenia (kliatby). Túto modlitbu sa pomodlite aspon trikrát. Ak porobenie dlho netrvalo, tak by sa mali vaši blízky čoskoro uzdraviť. Dôležité je však to, aby ste boli celý čas, ako sa modlíte, svojou psychikou zospodu v hlave chorého. Táto modlitba sa nepoužíva na uzdravovanie chorôb, len na vyháňanie duchov alebo na odrábanie porobenia (kliatby). Modlitbu si môžete dať aj preložiť do slovenčiny alebo sa ju modliť po anglicky. Efekt je ten istý. Najlepšie, ak pôjdete s týmto za kňazom, ktorý sa ju bude vedieť odborne pomodliť. Len mu povedzte všetko, čo som tu napísal. Ak kňaz nevstúpi svojou silou zospodu do hlavy chorého, tak samotná modlitba nič nevyrieši. Ide o spojenie sily a modlitby.
Dajte potom vedieť na mail, či to pomohlo tým nešťastníkom. Čo sa týka týchto duchovných vecí, týmto príspevkom som takmer všetko demystifikoval.