Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tupa bolest brucha v oblasti pod pupkom

Príspevok v téme: Tupa bolest brucha v oblasti pod pupkom
jankaaaaaaa

zvykne ma niekedy boliet brucho, je to dost neprijamne tupa bolest, je to tak cely pas niekde pod pupkom, niekedy ta bolest vyzaruje az smerom hore ku hrudnej kosti. bolesti mam niekedy raz za tri mesiace, niekedy dvakrat za mesiac. je to rozne, vobec som neodpozorovala ci je to po nejakom jedle, alebo po alkohole na oslave, vobec netusim z toho to moze byt. niekedy s ami zda ze ak mam tie bolesti, su silnejsie pri hlbokom vydychu. niekedy to sprevadza aj plynatost. ked si lahnem do postel a zaspim, bolest prejde sama..

nevie niekto co to moze byt a cim to je sposobene??

Lauraaaaaaaa

Ahoj Janka,

presne takúto istú bolesť mávam aj ja akurát častejšie a pretrváva už 1 rok. Skús si prečítať syndróm dráždivého čreva či sa v tom nájdeš.. na mňa to úplne sedí ;-)

jankaaaaaaa

srdce? ked tu bolest citim POD pupkom? a nieje to nijako definovatelna bolest ktoru by som vedela oznacit kde presne v ktorom mieste ma to boli? po ziadnej velkej fyzickej namahe ma to neboli.

house

No moze to byt pankreas ale aj srdiecko aj zaludok aj creva.Je potrebne ist k lekarovi.Ak ta bolest ustupuje po zalahnuti tipoval by som to srdiecko.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tupa bolest brucha v oblasti pod pupkom - Fórum - ZDRAVIE.sk