Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
Lucii

Posledné dva týždne mi vypadlo tolko vlasov čo za celý rok nie. Bojím sa že to týždna budem holohlavá. Vlasy si nefénujem, ani nežehlím (max. raz za mesiac) a bola som prednedávnom aj na krv. testoch a vsetko mam v norme. V com moze byt chyba? a nepoznate nejake triky alebo produkty ktore zastavuju padanie a pomahaju rastu? Prosim som zufala!:(

Lucii

Menzes nemam uz 4mesiace...ale to uz som bola na vystreniach a pod. ale nic sa take neukazalo...len mam trosku pribrat ( schudnuta som uz dlho takze valsy z toho zrejme nepadaju to uz by zacali skor)

maciocicka

Ciste doponenie Obiciek nemusi pomoct. Casto byva zahradene vyzivovanie hlavy krvou z roznych blokad. Ale, co tam naozaj je, to by bolo treba urobit celkovu diagnostiku podla Tradicnej cinskej mediciny. Pozri www.tcmclinic.sk
Alopeciu vedia liecit a ak vlasy nevypadavaju v celych trsoch , o to lepsie. zacni si ihned masirovat kefou pokozku hlavy. Aky je menzes? Su v krvi zrazeniny? pripadne sa ozvi. Na stranke je uvedeny kontakt.

etela

ja netvrdím, že zrovna ty máš ten problém, že u teba to súvisí s očami. Ale keďže problém s vypadávaním vlasov má už takmer každý druhý človek, nie je na zahodenie spomenúť aj toto, pretože som sa to dozvedela dnes a tiež ma to zaujíma.Vieš tých príčin je mnoho, len ak zistíš z čoho ti vypadávajú vlasy, tak len vtedy máš záruku, že sa ti podarí tento problém vyriešiť. Keďže si v začiatočnom štádiu, tak ozaj môžeš skúšať kadejaké šampóny, vitamíny, ktoré ti ostatní poradia. Možno to u teba môže stačiť, jasné, že dopredu človek nebude robiť paniku.

etela

Počula som, že vypadávanie vlasov môže súvisieť aj so zrakom. Vlasy a zrak majú vraj spoločné výživové centrum.Nepočuli ste niekto o tom?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vypadavanie vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk