Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
Lucii

Posledné dva týždne mi vypadlo tolko vlasov čo za celý rok nie. Bojím sa že to týždna budem holohlavá. Vlasy si nefénujem, ani nežehlím (max. raz za mesiac) a bola som prednedávnom aj na krv. testoch a vsetko mam v norme. V com moze byt chyba? a nepoznate nejake triky alebo produkty ktore zastavuju padanie a pomahaju rastu? Prosim som zufala!:(

Lucii

Neviem aky problem to moze byt...kedze ako som uz pisala som bola na testoch roznych za posledne obdobie (kvoli inym veciam nie kvoli vlasom) ale tak nic sa neukazalo zeby som mala nejaky problems..a vlasy dlhe az tak nemam po prsia asi...a farbene este tiez neboli:/

lioness_01

nie, obdobie na to nemá vplyv... hlavne, ak by to súviselo s tým, že je jeseň tak by ti to nezačalo padať v druhej polovici novembra :)

zrejme máš nejaký problém...alebo máš možno veľmi dlhé vlasy, alebo si si ich v poslednej dobe zafarbila...

Lucii

Tiež sa tým upokojujem, ale zdá sa mi to byť vážne extrém, tak sa trošku obávam. Mimochodom o týždeň idem ku kaderníčke a normálne sa tam hanbím ísť s takými vlasmi/nevlasmi..:D

Inner

na jesen a jar vraj vlasy padaju omnoho viac... skus este pockat, mozno sa to upravi. Podpor sa vsak dostatkom bohatej stravy, nejakej mineralky a relaxuj, bez stresu :-)))