Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

soľné lampy

radoba83

inak dosť nedostatkový tovar po dlhej dobe som obehal všetky najznámejšie obchody s takými vecami aj v body fite na gessajovej som bol a ževraj nedostatkovy tovar uplne sa vytratili z trhu

radoba83

ja mam dve a v izbe mi to spraví taku prijemnu atmošku plus ked vojdem dnu tak cítim taký iný vzduch vonavši.. ono to ma určite niake učinky... v ba je tažko zohnať ale viem o jednom obchode kde som ju vždy zohnal lebo aj priateľkam ako darčeky ich dávam niekedy... obchod s ezoterikov jak je ten podchod pre autá pred forumom tak na pravo smerom do petržalky je taka kárčma s terasou a hned vedla taký maly obchod..

AdamKrt

Tiez som si kupil solnu lampu iba pre to, ze sa mi pacila. Ak chces lepsi ucinok, urob si do vela soli trochu vody a mas kasovity roztok a daj si to trebar na radiator.

baletka

Ja mám soľnú lampu, mám ju len krátko, tak neviem posúdiť, či má nejaké účinky, ale ja som si ju kúpila len preto, lebo sa mi páči.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

soľné lampy - Fórum - ZDRAVIE.sk