Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aký make-up?

Príspevok v téme: Aký make-up?
hviezdicka:)

Ahoj baby, poradili by ste mi nejaky dobry make-up? Mam 18, sem tam nejaka vyrázka, nie vzdy ale najdu sa, a mám dost mastnu plet, ale pravidelni cistim, mam aj vodicky prosti akné. Make-up som este nepouzivala /aktivne/ vzdy len tak ,,trosku,, ale chcela by som zacat malovat kazdy den ako ine baby v skole.Dajte nejake znacky. Dakujem :)

simka111

Ja mam tiez velmi mastnu plet a neviem sa toho zbavit..uz to neje take hrozne ako niekedy ale ked sa rano namalujem do 2 hodin sa lesknem,je to neprijemne hlavne v skole ked vzdy musim vyberat puder a upravovat si plet akoby som bola nejaka fiflena co len zo zrkadlom lieta :( ale co uz

mám takygélik od Biodermy, nieco take ako tekuté mydlo, po umytí s tým gelom, si natriem na tvar masticku, takisto od Biodermy, aby nebola tvar taka mastna cez noc. No je ty zbytocne s tou mastickou, asi ju prestanem pozívat

Ja sa budem lesknut aj keby som bola neviem aká :DD je dobre ze si vycistím pokozku, a co po hodine zasa mastna ..

Cashia

no ide aj o to čím tú pleť čistíš..ak to napr. tonikum obsahuje alkohol tak to je kvôli tomu..alkohol vysuší tak veľmi, že pleť začne produkovať ešte viac podkožného mazu a je to horšie ako na začiatku..
no ja síce používam bez alkoholu, pomáha to,vidieť rozdiel, ale aj tak sa lesknem..takže vitaj v klube :))

mam doma make-up fresh od Dioru z Nemecka, asi rocny, kedze si vela make-upu nedavam, vydrzal mi az doteraz, no nieje ho vela, zajtra sa chystám kupit ten od Astoru, co ste mi poradili. Ja si vecer vycistim tvar /ked som namalovana cez den/ asi pol hodka po vycisteni je opat mastna..

Cashia

hviezdička..

nemáš začo :)) ak môžem, pomôžem..ja mám teda riadne mastnú pleť, pomaly ako keby ma olejom obliali :D ale keď dávam bázu, makeup a pak prepudrujem tak mi to vydrží v pohodičke tak do 2-3 poobede..potom stačí len papierovou vreckovkou odsať prebytočnú mastnotu, prepudrovať a do večera zvyčajne svätý pokoj :DD

Cashia

myslím, že ho majú takmer všade, v DM určite..len pozor na odtiene..ja si nacápem na ruku všetky odtiene a idem von na denné svetlo a podľa toho sa rozhodujem, lebo kúpiť makeup od tým ich osvetlením sa nie vždy vyplatí :))
tak hádam ti sadne a budeš s ním spokojná..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aký make-up? - Fórum - ZDRAVIE.sk