chcem maleho bisonika..kto ma skusenosti?

Sarinkaaa

Ahoj, my mame tiez bishonika uz 6 mesiacov..a je to ten najlepsi psik aky len moze byt, takze odporucam :)je velmi priatelsky, inteligentny,nie je utocny rozumie vsetko co mu povieme..bez papierov okolo 150 eur

merrys

Ja mám bisonika, no zdá sa mi dosť ustekany:DD.....ale ano, rychlo sa uci. Ked sme si po troch rokoch kupili macku, tak sa prispôsobil celkom lahko, teda tak za den. A po dvoch tyzdnoch aj spia tak ze macka na nom. A bez papierov stoji asi tak do 200€, pred tromi rokmi asi 5 tisic

á poil frisé

bichon neplzne vobec preto je vhodny do bytu dokonca ho necitit takou typickou psinkou (pachom) ja mam doma dvoch a urcite odporucam je to velice inteligentne plemeno dokaze sa naucit vela povelov dokonca vie pochopit jednoduche vety neuveritelne sa prisposobuje rodine v ktorej momentalne je alebo zije ( odporucam ho lebo ine plemeno je dost tvrdohlave a prave preto sa rodina musi prisposobovat psovi) nie je ustekany miluje ludi a vie sa stiahnut do pelieska ked momentalne nemas na psika cas samozrejme treba ho ucit povel
takze v skratke: je inteligentny,vynika prisposobivostou,vyrovnany,nebojacny,rad sa uci,priatelsky i k zvieratam ktore dokaze respektovat nie je utocny pokial nie je vyprovokovany urcite ho odporucam