Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

niečo mám v očiach

Príspevok v téme: niečo mám v očiach
chladomor

Zdá sa mi, že mi v očiach plávajú nejaké malé tmavé alebo hnedé rozmazané strapance. Keď prudko pohnem očami, tak vidím, ako sa pohnú tiež, keďže v dôsledku zotrvačnosti majú asi tendenciu zostať na mieste. Vtedy ich vidím celkom výrazne, inak si ich ani veľmi nevšimnem, keďže sú dosť priehľadné. A ešte keď hľadím do svetlejšieho pozadia tak vidím drobné biele priesvitné bublinky, alebo ešte menšie ako chaoticky pobehujú. Som inak krátkozraký s dioptriou nejak medzi 1 a 2, takže neviem, či to nejak nesúvisí s tým. K očnej chodím každý rok, ale nepovedal som jej to. Tie tmavé strapance trvajú asi rok dva a tie bublinky vidím od malička, tak neviem. Inak mi to vo "výhľade" vôbec nebráni, tak neviem, či to mám riešiť, alebo nie. Zdá sa mi, že sa to nezhoršuje, ale nechcem dopadnúť tak, že budem slepý a doktor mi bude hovoriť že som mal prísť skôr.

mate59

ak sú tie strapance ako pavučinka, mala to aj mama a očný jej dal nejaké tabletky,potom jej to zakrátko zmizlo,ale názov neviem.

house

Nechcem Vas strasit ale v jednom diely Housa prave v ociach House objavil pacientovi parazity ktore tam prezivali a sposobovali inu chorobu.Tusim to bolo niekde na pieskovisku, kde to chytil.Ja by som to ocnemu povedal.On uz bude vediet co s tym...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

niečo mám v očiach - Fórum - ZDRAVIE.sk