tvoj zivot formuju tvoje myslienky...

Príspevok v téme: tvoj zivot formuju tvoje myslienky...
Brenda

myslite si ze hlaska " vas zivot formuju vase myslienky" je pravda? lebo mna by zaujmalo ze ci sa da vsetko sformovat myslienkami alebo nie ze napr chcem si najst dobru pracu a ked budete na to myslet stale tak dobru pracu aj najdete? alebo co sa tyka partnerou ze napr myslim na toze si najdem dobreho partnera a zrazu si ho najdem? alebo ako to funguje? alebo je to skor o tom ze vytvaram si dobru naladu tym ze myslim na pekne a dobre veci a tym si formujem aj den za dnom?

lost

hmm, to je tazko povedat. pretoze som si uvedomil teraz, ze zivot je EXTREMNE variabilny a mozem byt hocikde, a to doslova..

napriklad dva metre pod zemou, alebo na samotke, no mozno aj na nelegalnych pretekoch v nejakom lamborghini alebo na obeznej drahe :)

avsak najpravdepodobnejsie doma, pozerajuc TV ? :D (vzhladom na cas)

ale uz nemam take extremne poziadavky :)

ale cca viem co by som chcel :)

stacila by nejaka vlastna rodina v novom dome s veeelkym (celorocnym) bazenom :D

v horizonte 5-10 rokov :) tazko povedat :)

ale som zvedavy kde budem, asi vymyslim nejaku pripomienku, len este vyriesit ako to sebe dorucit, alebe sto percentne :)
to bude narocne vymysliet :D
alebo mi to niekto pripomenie? :))))

lost

bibi123, absolutne uplne a maximalne suhlasim s tou poslednou vetou :)
z prispevku o pol desiatej.

velmi velmi dobry postoj k zivotu ;)

lost

Ktovie, ci to funguje alebo nie.

Ked som hral ruletu, stale som si myslel (prial) aby padlo to moje cislo, ale ono to nefungovalo ani na 1 ku 2 moznosti, dcierna:cervena !!! :)

Avsak niekedy to aj vyjde, ale skor z dlhodobeho hladiska, avsak treba aj tvrdo pracovat aby to vyslo.

Cize, osobne neviem ci to rpacuje takto:
myslim > dostanem
alebo takto:
myslim > dostanem, avsak vdaka nahody, a potom to "pripisem" tomu mysleniu.
alebo:
myslim > nedostanem, avsak vratim sa k bodu 1. na tak dlho kym sa to podari..

Ale pred 5 rokmi som si predstavoval zivot, ako BY som chcel aby to vyzeralo. Tie myslienky boli, vzhladom na vtedajsi vek sestnastich rokov, znacne nerealne. Avsak potom som sa tomu nejak ani nevenoval, nechal som cas plynut, medzitym samozrejme pracoval bez nejakeho specifickejsieho ciela. Nedavno som si spomenul na tie myslienky. A viola, boli celkom presne :)

AVSAK, zase sa mi vynara otazka, mohlo to byt este lepsie? Alebo bolo by to vobec horsie ak by som tie myslienky nemal?

Kazdopadne, jedno za co by som dal ruku nad slabsi plamienok na par pozemskych sekund je to, ze ak sa pod pojmom myslienka berie ista forma SNA, alebo CIEL, tak to jednoznacne sotji za to :)

Pretoze ciel je ta ciara ktora nam pripomenie ze sme dosiahli nas sen :)

wowo1

ale hlavne teba myslienky menia.Na co myslis tym si.ANi nie tie ciny co sa okolo deju ,ale to ci si ty pripravena sa chopit stastia.Ak myslis na niec oco ches,tka sa vlastne na to pripravis.
Knihu a film secret nenavidm ide o dalsi z mnohych brakov komercnej americkej jednoduchej psychologie na styl new age.

bibi123

pozitivne myslienky maju svoju silu. Raz som isla v aute a pocula som reklamu v radiu, ze jedna automobilka dava na auta zlavu, tyzden mi to vrtalo v hlave, potom mi frajer povedal, ze nech sa ideme pozriet do showroomu. Tak sme sli, frajer sa spytal, ci mozem ist na predvadzaciu jazdu a jak som si sadla do auta, otocila som klucikom, zapla LEDky a vedela som, ze sme s tym autom pre seba stvoreni:DDDD tuzba bola velka a o mesiac, ani neviem ako, som zaplatila 15% zalohu a dala auto do vyroby:DDD a o dalsie 2 mesiace som si pre neho uz isla, takze treba verit a hladat sposoby, ako naplnit svoje ciele a sny.. aj ked su uplne uletene, nezrealizovatelne, ale vsetko sa da, len treba chciet..

josie

určite fungujú aj tie pozitívne myšlienky, lenže ludia väčšinou myslia negatívne, nato čo nechcú, aby sa stalo
ja mám práveže skúsenosť s tým pozitívnym, veľmi intenzívne som myslela nato, akú otázku si chcem vybrať na skúške a aj som si takú vybrala, a tak som spravila skúšku niekoľkokrát, čiže nebola to len náhoda

Brenda

takze si myslite ze to moze fungovat?lebo co sa tyka tych negativnych myslienok nech sa mi nestane to a to tak to sa stalo aj mne vela krat ale ci funguju aj tie dobre myslienky ..???

lulu22

hej, myslím si, že na tom niečo bude..
zrovna pred pár dňami sme sa o tomto rozprávali s tetou..tiež čítala Secret..
a ako písala silwa..to že stále myslela na to, že NEvytiahne 8, tak tým negativizmom to pritiahla.. či niečo na ten spôsob..
ale mám tiež skúsenosť.. som veľmi milovala svojho priateľa, až som sa v myšlienkach stále bála, že ma opustí.. a časom sa to stalo, nechal ma, i keď nemal inú.. :/

silwa

myslienka ma velku silu, pred statnicou som hovorila vsetkym, len nech si nevytiahnem 8cku(nevedela som to pochopit, ani sa to nabiflit) z ekonomiky a jeeeeb ho tam 8:((( nakoniec mi statnicu dali, ale stiahli mi znamky z ostatnych predmetov, takze som mala zo vsetkeho Ecka, ale dala som:)))