Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

živý stromček v kvetináči

AdamKrt

Kamarat pestuje v crepniku zase rozmarin. Pekne to vonia a idealne na pecenie. Je to ihlicnan a prakticky vyuzitelny :)

lyzicka

ďakujem za píspevok, potešila si ma :) aj s tou cestou vlakom. Mňa zneistilo to, že keď som bola v baumaxe, tam bolo napísané také varovanie, že stromčeky boli do črepníkov nasadené len nedávno, že je to len sezónna dekorácia, ale dlhodobo nemusia vydržať. Už si nepamätám presne, ako to tam bolo napísané, nechcem zle interpretovať, ale niečo v tom zmysle tam bolo a trochu ma to zneistilo

wowo1

sorry za preklep v predchadzajucom prispevku.ponahlam sa.Inak tu cestu vlakom urcite prezije. Jeden stromcek som si doniesla az z alp z 2000 nm. a vydrzal.

wowo1

kupila som si v ikei minuly rok,,coniferu {nejaka jedlicka} ci ako ,,taku lacnu za 5 eur ci 10 eur ihlicnan, a super vydrzala ,,nedla som ju dnu len pocas 2 tyzdnov vianoc,a potom na balkon pocas marzov ,,zakryta a na jar som ju presadila do zahrady a za rok krasne vyrastla, nadherne ihlicie vonia..odporucam.
teraz maju aj v baumaxe za 7 eur male smrecky,
skor ide o to aby si tu rastlino teda stromcek moc nemala v teple,potom sa moc ochoci:}}a nebude sa mu chciet ist von do zimi.Ale ked budes ho mat opatrne v teple len par dni,,a v noci vonku nic s mu nestane.

lyzicka

vďaka za tip, nechám si to ako plán B :D , ale predsa len, tú atmosféru vyčarí najlepšie tradičný stromček. Len by som si chcela prečítať okrem článkov na nete aj nejaké osobné skúsenosti s takými stromčekmi v kvetináči a získať o tom čím viac informácií, nechcem totiž, aby vyschol alebo opadal. :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

živý stromček v kvetináči - Fórum - ZDRAVIE.sk