Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Vianočný darček pre muža

Príspevok v téme: Vianočný darček pre muža
inanitka

ahojte všetci,
mám na vás prosbu, neviem čo mám kúpiť môjmu priateľovi na vianoce,pretože ja si myslím že ma už naozaj všetko :( nič ma nenapadá,sme spolu 5 rokov a už nemám žiadnu fantáziu,je vášnivý fotograf no vo výbave má tiež už všetko :(
prosím od každého nejaký nápad, budem nad každou možnosťou uvažovať a vopred ďakujem za cenné nápady :))))

tanicka_5

co sa tyka toho parfemu maju tam len jeden co vidim, ale vyzera unikatne, u nas sa vzdy pod stromcekom najde minimalne jedna vonavka ale vzdy potesi :)

lianka22

ja som kupovala ako darcek eshop.thibaudgaudin.com priatelovi, velmi doporucuje tento parfem je velmi sexy a maju tam aj ine veci, a co najviac ocenujem je krasnucke balenie

N-ika

Moj manzel je domaci kutil, automechanik, udrzbar a instalater v jednom :-) tento rok som sa rozhodla ze mu nebudem kupovat zbytocnosti ako parfemy, oblecenie, obuv ale kedze mu vzdy zaziaria oci v oddeleni naradia, tak som mu dala navrh, aby si pod stromcek vybral kvalitnu gola sadu a vrtacku s kladivom :-D
a tento rok sa tesi na vianoce jak maly chlapec :-D :-D :-D

Ivka_35

Ahoj,
pises, ze ma rad fotografovanie. Temu fotiek vsak blizsie neuvadzas-ci rad foti ludi, stavby, alebo krajinu?...kazdopadne, nasho znameho v rodine, ktory miluje fotografiu prirody (zameriava sa na vtactvo), potesil atipicky darcek-maskovanie, o ktore si sam poziadal. Vyuzivaju to najma polovnici, ale vyuzit sa to da aj inde :-) Napriklad tento set (velmi podobny sme kupili aj my):
www.jagerland.sk
A maju tam aj zimny, biely-ten bude tiez coskoro aktualny...pokukaj si a uvidis :-)

Prezyvka055

Ako neviem zrovna ci je pre muza idealnym darcekom parfen. Podla mna nie je. Je to ako klasicka drogeria cize je to vhodne asi len ked mu dochadza.

lenuska0007

Ja manželovi kazdy rok kupujem Klasické darčeky, ponožky, svetre sa potom Nejaký Kvalitné parfem, najčastejšie tu: eshop.marionnaud.sk popravde myslím, že jemu parfem urobiť radosť, pivo hlavne je to darček pre mňa , pretože potom nádherne Voni :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vianočný darček pre muža - Fórum - ZDRAVIE.sk