Vyvolavanie duchov

Príspevok v téme: Vyvolavanie duchov
tina92

Ahoj, dnes sme tak trosku v skole blbli, mali sme telesnu, no ostali sme v satni /len baby/, robili sme somariny a rozprávali si strasidelne pribehy a taketo veci /bola tma/... Napadlo, mi ze nech je sranda vyvolavanie duchov /ja viem, mam 18, to bolo len pre zabavu/ Teraz, ked som prisla zo skoly mam taky hnusny pocit ako keby sa mi malo nieco stat. Je to namyslanie a strach, alebo na tom moze byt nieco pravdy?

rozumiem ti

duchovia: silit, chciet, vynucovat si.. to nema vyznam. ak bude chciet, pride.

mozes byt s nim aj bez toho, mas predsa svoje spomienky.

duchovia

rozumiem ti: myslíš? mne len strašne chýba, zomrel nedávno..a chcela by som aspon keby sa mi s ním snívalo, ale nič :/

rozumiem ti

duchovia: dusa tvojho starkeho nemusi za tebou prist, aby ta videla :) neboj. a ak musi prist, tak je zvycajne za tym aj nieco viac (chce ta na nieco upozornit, varovat).
takze bud rada, ze nemusi chodit :)

doubledog

su rozni duchovia
dobri, zli, mudri, hlupi.
su duchovia, co su dusami zomrelych ludi
predpokladam, ze su aj duchovia este nenarodenych ludi.
a su duchovia, ktori neboli ani nebudu ludmi.

je dost ludi, ktori su na nich citlivi, len v nasej spolocnosti su tercom vysmechu.
Ti rozumnejsi sa schovavaju alebo si to nechavaju pre uzky okruh ludi, ti menej opatrni dostavaju potlacujuce lieky alebo su umiestnovani do liecebni.
aj ked sa to uz meni.

duchovia

ja by som veľmi chcela aby ma duša starkého ešte prišla pozrieť.., ale nič :(( asi je mu tam dobre:) ale zaujímalo by ma to veľmi neviete nejaké stránky o duchoch?

Peto T

Keď bol Satan zvrhnutý z neba, strhol so sebou tretinu anjelov, ktorých sa mu podarilo oklamať. Títo tu teraz na tomto svete čakajú na posledný súd, a zatiaľ sa snažia zahubiť čo najviac ľudí, najmä v tom zmysle, že odviesť ich preč od Boha, do večného zatratenia, ale ak je možné, aj psychicky či fyzicky zabiť. Hovoríme im démoni. Kdekoľvek je reč o duchoch, alebo duchoch zomrelých, je to vždy démonské divadlo. Duchovia mŕtvych tu neblúdia, pretože mŕtvy človek je mŕtvy a čaká na vzkriesenie a potom súd. Ale démonom nerobí problém pretvarovať sa za duchov zomrelých, ak sa týmto spôsobom môžu niekomu votrieť do života a získať vplyv nad človekom.