Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Milujem toho ci toho?

Slobodna

To nemá s láskou nič spoločné, jednoducho po ňom túžiš. Je to iba ošiaľ, ktorý časom opadne. Určite s ním nezačni spávať, pretože ťa to neprejde, práve naopak. Ono je niekedy krajšia predstava(priateľ) ako realita(manžel). Ale ak sa tá predstava stane realitou, už nie je až tak krásna.

ktora

to sa stava, ked sa zaviazes uz v 18nastke, mala si trosku pockat...nechaj to trochu este pokavist a uvidis ako to bude pokracovat, alebo si s nim predstavuj sex(netvarte sa ze ostatni to nerobite:D) a tam nech to aj skonci...

doubledog

no tak asi zjavne toho priatela milujes viac.
a co by si si mala pocat?

normalka, rob to ako vsetci
ak to neprejde, pockaj par rokov, kym syn odrastie a rozved sa, pripadne s nim zacni spavat a prejde ta to rychlejsie a mozno si zachranis manzelstvo.

soffa

manzel by mal byt-dobry kamarat,ktory ta povzbudi,dobry priatel,ktory ti poradi,dobry milenec,ktory ta uspokoji ..a najlepsie by bolo keby to bol len jeden jediny chlap.taky ten 3v1

josie

toto si si mala vyriešiť skôr než si sa vydala, teraz je už riadne neskoro dievča,a vieš vôbec či ten tvoj najlepší priateľ myslí na teba ako ty na neho? V jeho očiach môžeš byť fakt iba kamarátka a nič viac, tak sa nato vykašli a venuj sa manželovi a najmä svojmu bábätku, ktoré ťa teraz potrebuje najviac na svete

Deee

si este trosku nezrela... a predpokladam, ze si si toho vela neuzila pred manzelstvom a teraz sa ti vynaraju taketo myslienky, ake by to bolo...co by bolo...a uz samo o sebe, odkedy mame my zeny muzskych najlepsich kamaratov? ja nepoznam ani jednu, vzdy sa to skor, ci neskor posunie inam a u teba sa to uz posuva...

janka24

ja ked som mala 6 mesačne babo,mi určite po hlave nebehali nejaki iní chalani...máš asi malo starosti okolo babatka...prepač no,ale je to ako dnes s mojimi detmi.dostali tušim všetko a nič im nebolo dost.tak som im povedala iba,že vymyšlaju a už nevedia čo si vymysliet a hned stichli...to musiš sama vediet čo chceš, a či to naozaj chceš..moje sa dnes nudili a boli unaveni tak vymyšlali,ale že ty vymyšlaš a maš 6 mesačne babo?!!
a myslím,že sa hodi porovnavat ta s detmi,pretože je to hlúpe a detinské,ak ešte čakaš,že ti cudzi ludia poradia,ked nevieme ako žiješ a prečo pri čerstvom babatku,myslíš na ineho a nie manžela...

bibi123

nemilujes ani jedneho, lebo neda sa milovat niekolko muzov naraz...
sorry, ale podla mna si hlupa, ked mas 6 mesacne babo, mala by si mat ine starosti, ako rozmyslat nad tym, s kym by si sa vychrapala... chudak Tvoj manzel...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Milujem toho ci toho? - Fórum - ZDRAVIE.sk