aj vasi muzi malo rozpravaju?musim si odpoveda sama

Príspevok v téme: aj vasi muzi malo rozpravaju?musim si odpoveda sama
vynervovana

uz nemam nervy,skoro som explodujem.moj partner-
Odpoveda len na otazky,sam nic poriadne nepovie.to je trvaly stav co ho poznam.
Spytam sa ho co si o tom mysli, nic tazke,,napriklad ako sa mu pacil film,,? on celkom ano.......tuto blbu odpoved vydolujem o minute.
Dnes som s nim volala ako sa mu pracuje,, on -ddobre.Trvalo to 40 sekund kym odpovedal,
ci robi to a to? 30 sekund - on ano.a potom ticho...minuta
a co bude ked pride domov ..ticho,1 minuta,ze nevie...
Ci chce to a to na veceru..ticho,odpoved- neviem.

Je totalne vymlety,Sam nic motivujuce pre mna nepovie. ziadnu zaujmavu vec.Len ked ja zacnem, tak obcas dopovie co cital k tomu.Ked sa ho rano vo volny den spytam co chce robit,,,nevie.Navrhnem a poslusne ide robit co ja poviem.On nic nikdy nenavrhol, nemal napad nic nerozprava.Sme spolu 3 roky, ale toto ma tak doziera.Dava mi istotu,spolhalivost,ale to je cele??co myslite je on v poriadku? dnes som na neho nakricla ze ma ist s dat vysetrit ci je nejaky autista...som totalne vycerpana cely den odpoveda ano nie,,a aj na jednoduche otazky cakam na odpoved 1 az 2 minuty.som znicna z neho.Nie je nejako pretazeny s prace, ze by pre to.Kolko vasi muzi rozpravaju? samostatne bez otazok? tento moj rozprava maximalne 4 vety za hodinu ked ma dobry den. Mam nervy, pripadam si sama. ako keby bol lenivy rozmyslat,,co dalej? asi uz zas vybuchnem.Rano som vybuchla a on je este horsi,lebo sa zas urazil.

fgf

to mi uplne pripomenulo jednu staru temu, myslel som si, ze to je ta ista...jedna nahnevana manzelka tu raz pisala presne taketo veci, a spytal som sa, ze preco si ho brala a ci jej to cele tie roky nevadilo, no odpovede som sa nedockal...dufam, ze aspon tu nam zakladatelka temy objasni tuto zahadu...ked to nahodou nie je ta ista, a uz zabudla, ze tu raz pisala...

Homer_Jay

môžem sa ja niečo spýtať?? prečo si s ním ešte? prečo niektorí ludia nechápu že na svete je tolko ludi s ktorymi by im bolo daleko lepsie a nutia sa do takychto vztahov kde iba trpia

balada

Tak môj manžel je pravý opak, stále len o niečom rozpráva, už mi z toho niekedy brní hlava, aj ho upozorním, nech je už chvíľu ticho, že nemôžem ani rozmýšľať pri ňom, ale asi po 2 minútach sa znovu rozhovorí. Ale je to asi aj dobré, lebo u človeka, čo je ticho, nevieš na čom si, čo si myslí, čo plánuje, ale ja u môjho muža viem všetko predvídať, lebo je úprimný, uňho je to tak, že čo na rozume, to na jazyku. Sme spolu už 32 rokov, ale takýto uvravený je asi "len" posledných 10.

ja40

Kazda minca ma dve strany,ja by som zacala od seba,spytala by som sa sama seba ci ho to so mnou tiez nebavi,ci ma zo mna tiez nervy,alebo robim vsetko preto,aby sa moj muz citil pri mne dobre?
No a potom by som porozmyslala,odkedy je taky mlkvy,ci to ma v povahe,alebo je taky iba odnedavna,alebo ci mu kladiem ja tie spravne otazky? Napr.namiesto otazky ci robi to a to by som sa spytala co si dnes robil -ako si stravil den? No toto by mu aspon troska muselo rozviazat jazyk. No dalsia vec je ta,ze ak ta ozaj takto vytaca,tak sa bud skludni a situaciu ries. Ale nekric nanho jak na male decko. Dufam,ze sa riesenie najde k spokojnosti vas oboch.

Lillllllss

A ked sa s nim chces milovat, poviez mu ze sa s nim chces milovat a on ti povie - no, ano, mozme. atd, atd, ?? :D:D:D

AdamKrt

vynervovana:

nechapem preco sa stazujes. Muzi vedia komunikovat normalne. S priatelkou sa viem bavit hodiny po telefone, ci ked sme spolu. Mnozstvo dalsich muzov to iste.

Bez urazky, nechapem, ako si sa mohla dat dohromady s nejakym chlapom, co nevie poriadne ani rozpravat a jeho odpovede su na urovni 3 rocneho dietata, alebo retardovaneho. Akoze, co Ta na nom pritahovalo ? Zbalil Ta na "Moja, pod, such-such...", ukazujuc pritom zlatu retiazku a peniaze trciace z vrecak ?

Myslim, ze len mas, co si chcela. To Ti akoze nevadilo, ze bol taky doteraz, alebo kde si dala oci ?

Ak taky nebol a je to len teraz take, tak mozno jeho city su tatam, alebo ma nejake problemy, ci si nasiel milenku...