Jedlo od ktoreho sa viac pribera

gabona1

Joj , ja by som hned pribrala, keby som mohla. Zajdi di mac donalda, napchavaj sa sladkostami..., vyprazaninami a pojde to raz dva.

gabona1

Joj , ja by som hned pribrala, keby som mohla. Zajdi di mac donalda, napchavaj sa sladkostami..., vyprazaninami a pojde to raz dva.

gonzales

awojte potrebujem poradit jem dost casto l

e stale nepriberam neviete ake jedla mam jest aby som pribral prosim poradte ahojte

mnam26

Podla mna su orechy super vec ,vela banánov... tieto vecihlavne na večeru..=) alebo sice to nieje až také zdravé ale chlieb s maslom a medom je dobrý na priberanie ked zješ večer 2 3 krajce tak to možno s tebou niečo po čase začnerobiť..=) ale môžeš jesť na večeru nejaké plnotučné mliečnevýrobky a vela sacharidov na večeru skus si uvariť ryžu v mlieku s grankom mnam je to pochuťka a na večeru ked chceš pribrať je to tiež dobré..=)

pribrat

Ahoj,je mi 20 a moja váha sa toči okolo 50-53kg.175cm.Chcem stašne pribrat aspon do 60kg.jem veľa a často,už neviem čo mam robiť.každy mi to dáva najavo..prosim Vás o normalnu radu..Ďakujem velmi pekne.

simka111

Tak troška som pribrala ale čakala som viac..možno ze keby boli prazdniny,nebola by som v strese tak by som pribrala viac...ale oplati sa vyskusat ved nema žiadne negativne učinky,obsahuje vit.B takze dobre vplyva na pleť :D